לאחר 5 שנים: מיקרוסופט מרעננת את נראות האייקונים של חבילת האופיס

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

כחלק מהמיתוג המרענן עליו עובדת מיקרוסופט עבור חבילת האופיס, החברה מפרסמת אמש (חמישי) פרטים חדשים אודות חלק מהתהליך של העיצוב מחדש של חבילת תוכנת האופיס, האפליקציות למובייל והגרסאות Web שאף הן יקבלו עיצוב רענן בחודשים הקרובים.

האבולוציה של Word \ צילום: מיקרוסופט

וזאת לאחר 5 שנים בהן מיקרוסופט לא עדכנה עיצובית את נראות חבילת האופיס למחשבי ה-PC וה-Mac, החברה מציגה את הסנונית הראשונה מתוך תהליך העיצוב החדש, האייקונים. למי שמכם שמריץ את מערכת ההפעלה חלונות (או מק), תמיד שיש שינוי עיצובי אנחנו משתוקקים (לפחות אני..) לראות את השינוי, לחוות אותו ולחכות שיגיע למחשב האישי.

גלריה: האייקונים החדשים של חבילת האופיס

האייקונים החדשים שיגיעו בחודשים הקרובים כחלק מהשינוי העיצובי של אופיס הותאמו במלואם בשפת העיצוב החדשה של מיקרוסופט ה-Fluent Design, לראשונה הם יגיעו לגרסת ה-Web והאפליקציות למובייל, ולאחר מכן לחבילת שולחן העבודה.

שתפו אותנו בתגובות מה אתם חושבים על העיצוב החדש של האייקונים עבור חבילת האופיס החדשה?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra