אפליקציות

שופרסל החלה בפיילוט לשירות עצמי באמצעות אפליקציה

שופרסל החלה בפיילוט חדש שיאפשר לקונים לסרוק את המוצרים באפליקציה ולהגיע לקופה רק לשלם. סריקת המוצרים תיעשה על ידי אפליקציה ייעודית, אשר נמצאת כבר בחנויות האפליקציות ומבוססת על ערכת ה-SDK של הסטארט-אפ הישראלי – Shopico.

באמצעות האפליקציה, תוכלו לסרוק את המוצרים ולהוסיף אותם לעגלת הקניות, הוירטואלית והפיזית, מבלי להגיע לקופה לסריקה נוספת.  השירות החדש אף יאפשר לראות את ההטבות הבלעדיות שלכם בתור חברי המועדון וכמו כן יציג את המחיר הסופי, לאחר כל ההנחות המצויות בחנות. בסוף תהליך הסריקה (והקניות) פשוט תתבקשו לעבור באחת מעמדות השירות העצמי הקיימות כיום על מנת לשלם את החשבון.

נכון לרגע זה, השירות מופעל רק בסניף שופרסל בכפר סבא הירוקה ורק עבור חברי מועדון שופרסל.  בעתיד צפוי להתרחב השירות לסניפים נוספים ואף לאפשר את התשלום באפליקציה עצמה – עניין שיחסוך לנו לא מעט המתנה בתורים, בעיקר בסופי השבוע ובחגים.

חברת Shopico כבר מפעילה שירות דומה במגוון סניפי הום סנטר ברחבי הארץ ובסניף Toys R’ Us בראשון לציון, כך שנראה כי זוהי הכניסה המשמעותית ביותר שלה לשוק הצרכנות. יחד עם Shopico, למהלך הנוכחי שותפות גם חברת הקופות NCR ואמזון ישראל.

מקור
גלובס
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close