לבישים

חברת Bose משיקה בישראל את SleepBuds – האוזניות שיעזרו לכם לישון

ניופאן, יבואנית מותג Bose בישראל, השיקה הבוקר את אוזניות החברה שרוצות לגרום לכם לישון טוב יותר.

האוזניות של Bose הן אלחוטיות לגמרי מסוג In-ear ומעוצבות בצורה כזו שיישארו לכם באוזניים בנוחות במהלך הלילה. באוזניות אין טכנולוגיית ביטול רעשים והן גם לא מיועדות לשמיעת מוזיקה מהטלפון, במקום זה, הן “טעונות” ב-10 מנגינות טבעיות ומרגיעות שיעזרו לכם לבודד את עצמכם מרעשי הסביבה ולישון טוב יותר.

בין אם אתם גרים בערים רועשות כמו תל אביב כשהבידוד לא הכי מוצלח, או ישנים עם פרטנר שנוטה לנחור ומשאיר אתכם ערים כל הלילה, האוזניות האלה רוצות להיות שם בשבילכם ולנתק אתכם מכל הרעשים האלה. רחשי הגלים, רעשי המדורה הבוערת או זרימת מפלים הם רק חלק מסט הצלילים איתם תוכלו לישון. אבל לא רק לשינה הן דואגות.

תמונה: Bose

לצד האוזניות, פיתחה Bose אפליקציה ייעודית בשם Bose Sleep (זמינה לאנדרואיד ול-iOS) ממנה תוכלו לשלוט בצלילים אותם תרצו לשמוע ובעוצמתם. בנוסף, תוכלו לכוון לעצמכם שעון מעורר, שבו האוזניות יידעו “להעיר” אתכם באמצעות צליל מותאם שרק אתם תשמעו.

את סט האוזניות משלים קייס מעוצב של החברה שגם מטעין את האוזניות. האוזניות מתמגנטות ישר לקייס ומקבעות אותן במשך זמן הטעינה. כל טעינה מלאה של האוזניות מספיקה לעד 16 שעות עבודה רצופות, כך שבהנחה שאדם ממוצע ישן בין 6-8 שעות ביום, תצטרכו להטעין את האוזניות פעם ביומיים.

מחיר וזמינות

המחיר בחו”ל עומד על 249 דולרים באתר החברה. בישראל, המחיר יהיה כ-1000 שקלים בזמן ההשקה שיעלה ל-1200 שקלים בתום התקופה, שהיא סוף השנה.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close