חברת Bose משיקה בישראל את SleepBuds – האוזניות שיעזרו לכם לישון

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

ניופאן, יבואנית מותג Bose בישראל, השיקה הבוקר את אוזניות החברה שרוצות לגרום לכם לישון טוב יותר.

האוזניות של Bose הן אלחוטיות לגמרי מסוג In-ear ומעוצבות בצורה כזו שיישארו לכם באוזניים בנוחות במהלך הלילה. באוזניות אין טכנולוגיית ביטול רעשים והן גם לא מיועדות לשמיעת מוזיקה מהטלפון, במקום זה, הן “טעונות” ב-10 מנגינות טבעיות ומרגיעות שיעזרו לכם לבודד את עצמכם מרעשי הסביבה ולישון טוב יותר.

https://youtu.be/IiRTnjPGH9A

בין אם אתם גרים בערים רועשות כמו תל אביב כשהבידוד לא הכי מוצלח, או ישנים עם פרטנר שנוטה לנחור ומשאיר אתכם ערים כל הלילה, האוזניות האלה רוצות להיות שם בשבילכם ולנתק אתכם מכל הרעשים האלה. רחשי הגלים, רעשי המדורה הבוערת או זרימת מפלים הם רק חלק מסט הצלילים איתם תוכלו לישון. אבל לא רק לשינה הן דואגות.

תמונה: Bose

לצד האוזניות, פיתחה Bose אפליקציה ייעודית בשם Bose Sleep (זמינה לאנדרואיד ול-iOS) ממנה תוכלו לשלוט בצלילים אותם תרצו לשמוע ובעוצמתם. בנוסף, תוכלו לכוון לעצמכם שעון מעורר, שבו האוזניות יידעו “להעיר” אתכם באמצעות צליל מותאם שרק אתם תשמעו.

את סט האוזניות משלים קייס מעוצב של החברה שגם מטעין את האוזניות. האוזניות מתמגנטות ישר לקייס ומקבעות אותן במשך זמן הטעינה. כל טעינה מלאה של האוזניות מספיקה לעד 16 שעות עבודה רצופות, כך שבהנחה שאדם ממוצע ישן בין 6-8 שעות ביום, תצטרכו להטעין את האוזניות פעם ביומיים.

מחיר וזמינות

המחיר בחו”ל עומד על 249 דולרים באתר החברה. בישראל, המחיר יהיה כ-1000 שקלים בזמן ההשקה שיעלה ל-1200 שקלים בתום התקופה, שהיא סוף השנה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *