בגלל אפל: OnePlus מקדימה את חשיפת דגם ה-6T ל-29 באוקטובר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בפוסט נרגש וקצת מתנצל, הודיעה חברת OnePlus לקהילת החברים שלה כי אירוע ההכרזה של מכשיר ה-OnePlus 6T יוקדם ל-29 באוקטובר, בגלל אפל.

אפל חשפה השבוע הזמנה לאירוע הכרזה שתקיים ב-30 באוקטובר, בו היא צפויה לחשוף דגמים חדשים למחשבי מק ואייפד פרו. כמה חודשים לפני כן, שריינה OnePlus את אותו התאריך לטובת הצגת הדור הבא של ספינת הדגל שלה, אך זה לא ממש עניין את אפל.

“אחרי שנבחנו כל האפשרויות, לא נותרה לנו ברירה אלא להקדים את אירוע ההכרזה ל-29 באוקטובר”, כך הודיעה חברת OnePlus לחברי הקהילה שלה. החברה ציינה כי היא מודעת לכח המותג של אפל ושאין ביכולתה להתמודד איתו בקרב על תשומת הלב של האירועים. החברה ציינה כי המהלך עבר התייעצויות רבות עם יועצי תקשורת שכולם אמרו להם שהזזת התאריך היא האופציה היחידה אך לחברה היה חשוב לשאול את דעת הקהל, ולכן התייעצה גם עם כמה מהמשתמשים המובילים שלה. אחרי 5 שנים בשוק, OnePlus הפכה למותג מוכר אך רק רחוק מלשלוט בשווקים חזקים ולכן היא אינה מעוניינת שכל העבודה על OnePlus 6T תלך לטמיון.

תמונה: צילום מסך

בנוסף, בצעד חריג ושאינו מובן מאליו, החברה תפנה לכל אלו שתכננו להגיע לאירוע, סגרו כרטיסי טיסה ומלונות, ותציע להם לשלם כל שינוי בטיסה או הארכת שהייה על מנת שיוכלו להגיע לאירוע. לאלו שאין ביכולתם להגיע בשום מצב, החברה תציע החזר מלא על הכרטיס שקנו לאירוע.

אז רשמו לפניכם: נכון לעכשיו, ה-OnePlus 6T יוכרז ב-29 באוקטובר, יום לפני אירוע ההכרזה של אפל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch