גאדג'טים ומימון המונים

כרית ה-NapUp Fly רוצה לעזור לכם לישון טוב יותר בטיסה הבאה

חברת Alldeal, בעלת המותג NapUp, החלה השבוע בקמפיין קיקסטרטר למוצר חדש שלה – NapUp Fly – מערכת שינה ייחודית, ארגונומית, המספקת תמיכה של 360 מעלות לראש הנוסע.  NapUp Fly תומך בראש ומונע את נפילתו קדימה או לאחד הצדדים, כל זאת מבלי להגביל את תנועתו, ובכך הוא גם מונע כאבים בצוואר וחוסר נוחות. בנוסף, NapUp Fly משמש את הנוסע להאזנה למוזיקה וחיבור למערכת הבידור של המטוס באמצעות אוזניות פנימיות איכותיות.

עם אותו חוסר הנוחות במטוס, שמתבטא בקושי למצוא את התנוחה הנוחה לשינה טובה, ועד שכבר מצאנו הראש שלנו מאבד את יציבותו ומעיר אותנו בחזרה – רובנו יכולים להזדהות. הסטארט אפ הישראלי NapUp Fly טוען כי מצא את הפתרון למצב והוא מבטיח לשדרג לנוסעים את איכות השינה במטוס באופן משמעותי.

NapUp Fly היא מעין כרית קומפקטית המתקפלת ומגיעה באריזה מהודרת המדמה מזוודה. את המוצר מחברים באופן פשוט וידידותי לחלק העליון של המושב באמצעות רצועות המתאימות את עצמן לכל סוג של כיסא במטוס, וזאת, מבלי להפריע למסך של הנוסע היושב מאחור.

NapUp Fly | תמונה: יח”צ

לאחר חיבור המוצר, הנוסע מתמקם בנוחות בכיסא, מניח את ראשו ומוריד את הרצועה הקידמית המשמשת גם ככיסוי העיניים. מרגע זה ואילך NapUp Fly תומך בראש באופן מלא ומונע את חוסר הנוחות בצוואר המוכר לכולנו. כיסוי העיניים מאפשר קיפול מהיר בעת הצורך, עבור צפייה במתרחש בסביבה.

הכרית של NapUp Fly היא גם מערכת הכוללת אוזניות פנימיות, היודעות להתחבר בקלות למערכת הצפייה של המטוס, לסמארטפון, לטאבלט או ללפטופ. באמצעות חיבור 3.5 מ”מ סטנדרטי (כבל כלול בערכה), ניתן להאזין לפלייליסט האהוב עליכם וליהנות משינה נעימה או לחילופין לצפות בסרט המוקרן בטיסה.

גלריה: NapUp Fly

מצגת זאת דורשת JavaScript.

מערכת NapUp Fly נשארת על הכיסא בכל זמן הטיסה מבלי שהנוסע נדרש להתעסק איתה כאשר הוא קם לשירותים או אוכל את הארוחה המוגשת במטוס. בסיום הטיסה, הנוסע אורז בקלות את הערכה ומאחסן אותה עד לטיסה הבאה.

מחירים

  • מוצר בלי אוזניות – החל מ- 35 דולר (המחיר יעלה במהלך הקמפיין)
  • מוצר עם אוזניות – החל מ- 49 דולר (המחיר יעלה במהלך הקמפיין)לקמפיין התרשמות מהמוצר, לחצו כאן

תוהים על אפקטיביות המוצר? קיבלנו אותו לסקירה לאחת מהטיסות האחרונות שלנו ובקרוב נדאג לעדכן אתכם בהתרשמות.
עד אז, שתפו אותנו בתגובות מה דעתכם עליו

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close