מכשיר ה-Mi Mix 3 של שיאומי יכלול 10 ג’יגה בייט ראם ומצלמה קדמית עם 24 מגה פיקסל

כתב אורח - אוריה מימון

בשבועות האחרונים צצו מספר שמועות ברשת לגבי מכשיר הפרימיום הבא של הענקית הסינית שיאומי (Xiaomi), שהצטרפו גם אל הציוץ של בכיר בחטיבת המובייל בחברה, בו הוא מציין כי המכשיר הקרוב צפוי לתמוך ברשת הדור החמישי.

כעת, שיאומי משחררת לעיתונות הזמנה המלווה בתמונת טיזר לאירוע הכרזה בסין, שיתקיים בשבוע הבא, ואף מציינת בפירוש את שמו של המכשיר הבא – Mi Mix 3.

על פי ההזמנה ניתן לראות בבירור שתאריך הכרזת הדגם הבא בסדרה יתקיים ב-25 באוקטובר ויכלול תמיכה ברשת הדור החמישי שצפוי להגיע בשנת 2019. בנוסף, מציגה החברה בתמונת הטיזר כי המכשיר  יציע זיכרון עבודה (RAM) אימתני בנפח של 10 ג’יגה בייט, ובכך להפוך את המכשיר החדש לאחד המכשירים הבודדים בעולם עם נפח זיכרון שכזה.  מכשיר נוסף שצפוי לכלול נפח זיכרון דומה הוא ה-Oppo Find X של חברת OPPO.

מנגנון צילום בסליידר

נראה שיצרניות הסלולר רוצות לנטוש את רעיון המגרעת במסכים מהר יותר ממהירות האימוץ שלו, ומתחילות להטמיע מנגנוני צילום מכאניים חיצוניים, וכך גם שיאומי. על פי ההערכות, מערך הצילום יהיה חבוי בתוך המכשיר ויצוץ בצורת סליידר בעת הצורך. טרנד ניצול המסך המקסימלי תוך העברת המצלמה למנגנונים מכאניים רק הולך וגובר, בעיקר אצל היצרניות הסיניות.

נוסף על ההודעה לעיתונות, שיחררה החברה פוסטר רשמי למוצר שמראה בבירור את פונקציונאליות המצלמה שאכן תיפתח כסליידר. מערך הצילום יהיה כפול וגודל החיישן יהיה כ-24 מגה פיקסל.

Mi Mix 3 | תמונה: שיאומי

רבים ממשתמשי ה-Mix 2s היו רוצים לראות איך תציג החברה את המכשיר החדש, והאם אחת מנקודות החולשה של המכשיר הנוכחי, הכוללת משקל גבוה יחסית, ישופרו בדור החדש.

כמובן שאת כל הפרטים נדע רק אחרי אירוע ההכרזה שיתקיים בשבוע הבא, ואנחנו נהיה כאן כדי לעדכן אתכם בכל הפרטים.

מה דעתכם על מכשירים עם מצלמות מכאניות? האם אנחנו באמת צריכים כל כך הרבה זיכרון עבודה? שתפו בדעתכם בתגובות

שתפו כתבה