יוכרז: זה ה-Galaxy A9 של סמסונג שייחשף מחר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

ממש רגעים אחדים לפני ההכרזה שתתקיים מחר (ה’, 11.10), נחשף מכשיר ה-Galaxy A9 של סמסונג במלואו ולא פחות מאשר באתר החברה. ברגע ששמו לב בחברה, מיהרו להוריד את עמוד המוצר, אך לא לקחו בחשבון שהאינטרנט זוכר הכל.

כל הפרטים כבר פה

מסך ה-Super AMOLED של המכשיר הוא בגודל של 6.3 אינץ’ והוא נמתח מצד לצד בעיצוב קדמי המזכיר מעט את סדרת ה-S ו-הNote של החברה. דגם המעבד לא מוזכר מלבד העובדה שיהיה מתומן ליבות וירוץ לצד זיכרון עבודה (RAM) של 6 ג’יגה בייט, בעוד שצפויה להיות גם גרסה הכוללת 8 ג’יגה בייט במדינות מסויימות. נפח הזיכרון הפנימי יעמוד על 128 ג’יגה בייט בנוסף לחריץ הרחבת זיכרון של עד 512 ג’יגה בייט, הנמצא באותה מגירה בה נכנסים שני כרטיסי סים.  סוללת המכשיר עומדת על 3,800 מיליאמפר/שעה שנטענת במהירות באמצעות USB-C. וכמובן גם ארבע מצלמות שונות בגב המכשיר.

Galaxy A9 | תמונה: אתר סמסונג

המצלמה

המכשיר מצוייד בלא פחות מארבע מצלמות כאשר לכל אחת תפקיד משלה. המצלמה הראשית מבין הארבעה, כולל חיישן צילום של 24 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם 1.7 להתמודדות עם מצבי תאורה קשים. מצלמה נוספת כוללת חיישן של 5 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של 2.2 ואחראית על צילומי העומק של המכשיר, ובין היתר לאפקט הפוקוס החי. המצלמה השלישית בתור היא מצלמת הטלפוטו המסייעת בזום אופטי X2 ומצויידת בחיישן צילום של 10 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם של 2.4. המצלמה האחרונה ברשימה מצויידת בעדשה רחבה של 120 מעלות, עם חיישן של 8 מגה פיקסל ומפתח צמצם של 2.4.

Galaxy A9 | תמונה: אתר סמסונג

פיצ’רים נלווים

גם את המכשיר החדש סמסונג ציידה במערכת זיהוי הפנים המתקדמת לצד אמצעי האבטחה של טביעת האצבע. בנוסף, גם כאן תוכלו למצוא את פונקציונאליות ה-Always On של החברה.

גלריה: תמונות המכשיר מכל הכיוונים

זמינות

את הזמינות והמחיר נעדכן ברגע שהמכשיר יוכרז בצורה רשמית אך אנחנו כן יכולים להגיד כבר שהמכשיר יהיה זמין בצבעים ורוד, שחור וכחול.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch