המשתמשים זועמים: מספר רב של מכשירי ה-iPhone Xs וה-iPhone Xs Max אינם נטענים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בימים האחרונים החלה לצוץ בעיה למספר מכשירי ה-iPhone Xs וה-iPhone Xs Max כאשר אינם נכנסים למצב טעינה כשמסך המכשיר נמצא במצב שינה. רבים התעוררו בבוקר לגלות כי מכשירי האייפון החדשים, שרכשו בלא מעט כסף, לא נטענו במהלך הלילה. מאפל עדיין כמובן עוד לא נמסרה הודעה בעניין, אך כבר נחשפו כמה אפשרויות לתיקון הבעיה בצורה עצמאית.

iPhone Xs | תמונה: אפל

משתמשים שחוו את התקלה המדוברת גילו כי עדכון ה-iOS 12.1, אשר נמצא כעת בשלב הבטא, אכן מתקן את התקלה.

בימים הקרובים אפל אומנם אמורה לשחרר את עדכון ה-iOS 12.0.1 למשתמשים אשר יטפל בבעיות הקליטה הסלולרית וכמובן את בעיית הטעינה. אך אם אם אין לכם סבלנות לחכות, ישנה דרך נוספת לתיקון התקלה באופן זמני, אך אנו לא בהכרח ממליצים לעשות זאת.

אם בכל זאת החלטתם להמשיך, יש לציין כי כל שינוי במכשיר הוא על אחריות המשתמש בלבד, אין האתר או הכותב יהיו אחראים על כל נזק אשר עלול להגרם משימוש במדריך זה.

כך תצליחו להטעין את ה-iPhone Xs וה-iPhone Xs Max כאשר המסך כבוי:

אפשרות ראשונה:

  1. ניתן להתקין את גרסת הבטא של מערכת ההפעלה ה-iOS 12 ומעלה מהקישור הבא: https://beta.apple.com/sp/betaprogram/
  2. לאחר ההתקנה, התקלה תסודר באופן מלא. אך שימו לב: כדי להמנע מתקלות בגרסאות בטא הבאות, יש לבצע ניתוק מתכנית הבטא לאחר שחרור הגרסה הרשמית של 12.1. אלא אם בא לכם לחיות בהרפתקה מתמשכת, תוכלו להישאר ולקבל עדכוני פיתוח עם פיצ’רים ושינויים לפני כולם. אפשרות זאת היא פחות מומלצת על ידנו והיינו נזהרים אם מכשיר האייפון שברשותכם הוא לשימוש יום יומי.

אפשרות שנייה:

  1. יש להיכנס להגדרות -> FaceID And Passcode
  2. כעת יש לגלול עד למטה ולהפעיל את “Allow access when locked” ואז את “USB Accessories”.
  3. יש לבצע כיבוי של הפיצ’ר הנ”ל לאחר שאפל תשחרר את העדכון בימים הקרובים

מי שדיווח על כך לראשונה וכלל גם כמה בדיקות בעצמו הוא לואיס הילסנטגר (Lewis Hilsenteger) מערוץ היוטיוב “Unbox Therapy“. צפו בוידאו:

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *