סלולר

צבעי ומחירי ה-Pixel 2 ו-Pixel 2 XL של גוגל נחשפים בתמונות חדשות

עוד לא מעט זמן עד שתכריז ענקית החיפוש על הדור השני בסדרת מכשירי הסמארטפון החדשים שלה Pixel, וכפי שקרה לאפל וחברות מתחרות, גם הסודות של גוגל מודלפים לאט לאט. בהדמיות מכשיר חדשות שחשף אתר Droid Life, נחשפו הצבעים שצפויים להיות מוצעים עבור מכשירי הפיקסל החדשים.

כחול כזה

הראשון להחשף היה המכשיר הקטן מבין השניים, הפיסקל 2, שעתיד לצאת בצבעים “כחול כזה” (Kinda Blue) שנראה מעט חולה, “פשוט שחור” (Just Black) ו”ברור שזה לבן” (Clearly White).

כחול כזה? Pixel 2 | מקור תמונה: Droid Life

בחירת שמות הצבעים היא מין עקיצה סרקסטית לכל אותן היצרניות המנסות להמציא שמות מפוצצים לצבעי המכשירים, כמו “כחול מרוקאי” של ה-LG V30. זו אמנם לא רשמי אך גם לא יפתיע רבים, שכן גם בשנה שעברה גוגל העניקה למכשירי הפיקסל את השמות “מאוד כסוף”, “די שחור” ו-“באמת כחול”.

עוד הוסיפו החברים ב-Droid Life כי העלות ההתחלתית של ה-Pixel 2, אשר ייוצר על ידי HTC, תעמוד על החל מ-649 דולרים עבור הדגם בעל תצורת האיחסון 64 ג’יגה בייט בעוד שעבור דגם ה-128 ג’יגה בייט תיאלצו להפרד מ-749 דולרים.

שחור & לבן

בתצורת המכשיר הגדולה יותר, Pixel 2 XL, גוגל מקצצת במגוון הצבעים אך מביאה מכשיר המשלב את שני הצבעים שחור ולבן יחד, ושם הצבע כמובן ייקרא “שחור ולבן” (Black & White). כמו כן, גוגל תציע את המכשיר הנ”ל גם בצבע “פשוט שחור” כמו בדגם הקטן יותר מבין המכשירים.

שחור & לבן. Pixel 2 XL | מקור תמונה: Droid Life

לגבי עלות המכשיר, אם גוגל הפתיעה בשנה שעברה כשהציעה את זוג המכשירים במכשירי פרימיום שגרמו לכולם לשכוח מסדרת הנקסוס הנגישה, השנה צפויה הפתעה גדולה יותר כאשר הדגם ההתחלתי של המכשיר הכולל 64 ג’יגה בייט, יעלה לא פחות מ849 דולרים כאשר תצורת האיחסון של 128 ג’יגה בייט תעלה 949 דולרים (לפני מיסים!).

האם המכשיר החדש באמת יהיה שווה את זה, או שגוגל רק מנסה להשתוות לתמחור של המקבילות בשוק, כמו אפל? נדע את הכל ב-4 לאוקטובר.  מה אתם חושבים? שתפו אותנו בתגובות.

מקור
Droid LifeDroid Life
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close