אנדרואיד

Huawei Mate 20 Pro נצפה בתמונות חדשות; יגיע עם 3 מצלמות בגב המכשיר

חברת Huawei תערוך את אירוע החשיפה של מכשיר ה-Mate Pro 20 בתאריך ה-16 באוקטובר, אז החברה תחשוף את מכשיר הדגל החדש שלה בלונדון.

תמונת הדמייה: הדלפה

תמונות חדשות חושפות את ה huawei mate 20 pro, המכשיר נראה עם מגרעת גדולה ביחס למגרעת אשר החברה הציגה ב P20 וב-P20 Pro ככל הנראה על מנת לשלב מערך זיהוי פנים מתקדם. בתמונות נראה מסך קמור בגודל 6.3 אינץ’ שעל פי הדיווחים יהיה מסך Oled ברזולוציית 1440 × 2960 (+2K) ויחס מסך-שטח פנים מרשים.

על פי תמונות נוספות שהודלפו המכשיר צפוי לכלול מערך צילום ראשי בעל 3 עדשות אחוריות בצורת ריבוע, אחת עדשת RGB, השנייה עדשת מונוכרום (שחור-לבן) והשלישית עדשת טלפוטו לזום, את צורת הריבוע ישלים פלאש לד. עוד נראה לפי ההדלפות כי אין קורא טביעת אצבע, מה שמחזק את ההשערות כי המכשיר יגיע עם קורא טביעת אצבע במסך ומערך זיהוי פנים מתקדם.

החברה צפויה להציג טעינה אלחוטית מהירה פי 3 מהטעינה המהירה הקיימת בשוק אשר תשולב לכל הפחות במכשיר 1 מבין שלושת מכשירי הסדרה אשר אמורים להיות מוצגים, ולשלב טעינה מהירה חדישה בשניים משלושת הדגמים, אשר תטעין את המכשירים מ0% ל90% סוללה בפחות מחצי שעה. נפח הסוללה הצפוי נע בין 4200 ל4500 מילאמפר בדגמי ה-Mate 20 וה-Mate 20 Pro.

בגזרת הביצועים, דגם ה-Mate 20 ודגם הPro יפעלו על גבי המעבד קירין 980 אותו החברה חשפה מוקדם יותר החודש.

כדי להוסיף עניין, לאחר השקת האייפונים החדשים מבית אפל, הוציא החברה טיזר, ובוא כתוב: “תודה לכם על כך שנתתם לנו להיות הגיבורים האמיתיים של השנה, נתראה בלונדון”.

עם כל הכבוד להדלפות והדמיות, את התמונות והפרטים המדוייקים כמובן נזכה לראות רק ברגע ההכרזה, שיתקיים ב-16 באוקטובר, בלונדון.

דרך
PhoneArena
מקור
(בסינית)טוויטר
תגיות
להמשך קריאה

כתב אורח - גבריאל בן משה | Gabriel Ben Moshe

כתב אורח באתר חובב טכנולוגיה בדגש על סמרטפונים. מתעניין בכל חידוש, גם הקטן ביותר, ועובר על כל דגם שנקרה בפניי. טלפון: huawei mate 10 pro שעון חכם: huawei watch 2
Back to top button
Close