הוכרז: iPhone Xr – עם מסך LCD בגודל 6.1 אינץ’ עם Face ID ושישה צבעים חדשים; החל מ-749 דולר

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

יחד עם השקת סדרת ה-iPhone Xs, חשפה מוקדם יותר היום (רביעי) את ה-iPhone Xr הדגם המוזל מבין השלושה אשר יגיע עם אחסון של 64, 128 ו-256GB החל מ-749 דולר.

מדובר בדגם הזול כאשר הוא מצוייד במסך בטכנולוגיית ה-LCD, בדומה לזו של דמי האייפון 8 משנה שעברה. ה-iPhone Xr יגיע במסך בגודל של 6.1 אינץ’ ברזולוצייה של 1792×828 בטכנולוגיית ה-Liquid Retina בתוספת המגרעת ומסך מלא בדומה לדגמי ה-iPhone Xs. בנוסף, המסך מגיע עם תמיכה בטכנולוגיית הצבעים ה-True Tone.

מפרט

ה-iPhone Xr מגיע עם מעבד ה-A12 Bionic בדומה לזה של סדרת ה-iPhone Xs ועם אותן היכולות אף הוא מיוצר בארכיטקטורת 7 נעומטר אשר מביאה לחיסכון בצריכת החשמל ולשיפור בביצועים. הסוללה כאן תחזיק לכם עד 10 שעות עבודה בדומה לדגמי האייפון 8. באפל כמובן לא מפרסמים את כמות הזיכרון עבודה ה-RAM, אך על פי המידע שיש ברשותנו, המכשיר מגיע עם 3 גיגה זיכרון עבודה.

להתראות לכפתור הבית ושלום ל-Face ID

השינוי המשמעותי בדגם ה-iPhone Xr הוא המסך אשר מגיע ללא כפתור הבית ובכך נפטרת אפל מכפתור פיזי בקדמת המסך אשר יחליף אותו זיהוי הפנים ה-Face ID הטכנולוגייה בה משתמשת אפל בכל מכשירי האייפון החדשים.

מצלמות

ה-iPhone Xr מגיע עם מצלמה ראשית של 12MP ולראשונה תתמוך במצב צילום פורטרט וזאת בעזרת התוכנה (בדומה לעיבוד התמונה שנעשה במכשירים של גוגל). הפיצ’רים שקיימים ב-iPhone Xs יהיו זמינים גם כאן לצורך שינוי עומק התמונה.

זמינות ומחירים

בשונה מסדרת ה-Xs, אפל תשיק את ה-iPhone Xr בהזמנה מוקדמת שתעריך ב-19 באוקטובר וזמינות מלאה החל מה-26 באוקטובר במספר מדינות נבחרות. ומה קורה לגבי ישראל? גם כאן אין לנו חדשות עבורכם, אך מבטיחים כי כאשר תהיה השקה בישראל אנו כמובן נדאג לעדכן כאן באתר.

מאז ה-iPhone 5C, חברת אפל לא הוסיפה צבעים מיוחדים לסדרת האייפונים שלה. עברו לא מעט שנים ולא מעט שמועות לאורך השנים, וכעת ה-iPhone Xr יגיע בלא פחות משישה צבעים לבחירה: שחור, לבן כחול, ירוק, כתום, צהוב ואדום.

ולגבי המחירים:

  • דגם ה-iPhone Xr עם אחסון של 64GB יעלה 749 דולר, ללא מיסים.
  • דגם ה-iPhone Xr עם אחסון של 128GB יעלה 799 דולר, ללא מיסים.
  • דגם ה-iPhone Xr עם אחסון של 256GB יעלה 899 דולר, ללא מיסים.

אין ספק כי הדגם האמצעי עם 128GB הוא הדגם הכי כדאי גם מבחינת המחיר וגם מבחינת האחסון. כאשר מדובר בתוספת של 50 דולר בלבד מדגם ה-64GB.

*בהכנת הידיעה השתתפו אבי דוד וגבריאל בן משה

שתפו כתבה