קוואלקום חושפת ערכת שבבים חדשה למכשירים לבישים

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

לרגל יציאת העדכון הגדול הבא של מערכת ההפעלה ה-Wear OS, חברת קוואלקום חשפה לפני מספר ימים את ערכת השבבים ה-Snapdrgon wear 3100 אשר מיועדת למכשירים לבישים ובמיוחד לאלה אשר יריצו את העדכון הבא של מערכת ההפעלה ה-Wear OS של גוגל.

לדברי החברה, ערכת השבבים החדשה מספקת שיפור של בין 4 ל12 שעות עבודה בהתאם לשימוש. עוד הוסיפו כי שעון חכם עם סוללה בקיבולת 450 mph, יוכל לשרוד עם gps דלוק וניטור דופק פועל במשך 15 שעות בעזרת אופטימיזציה בין Wear OS למעבד.

המעבד החדש גם מציע שיפור בתמיכה בהצגת צבעים ובהירות במסך, למידת מכונה ותמיכה בקישוריות LTE במהירות הורדה של 1 ג’יגה בייט לשנייה, ומהירות העלאה של 150 מגה בייט לשנייה.

בגזרת ליבות העיבוד אין שיפורים, מדובר באותה תצורה של 4 ליבות אשר ראינו בערכת השבבים הקודמת snapdrgon wear 2100, ליבת Cortex A-7 מבית ARM בתדר 1.2 Ghz. הייצור של ערכת השבבים כבר החל והלקוחות הראשונים אשר יקבלו את המשלוחים הראשונים הן החברות: Fosil, Louis Vuitton, ו Montblanc.

חברת גוגל צפוייה להשיק את העדכון הגדול הבא עבור מערכת ההפעלה ה-Wear OS במהלך הימים הקרובים. העדכון יגיע עם עיצוב מחדש של המערכת והוספה של פיצ’רים חדשים, עיצוב רענן ועוד.

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *