אנדרואידלבישים

קוואלקום חושפת ערכת שבבים חדשה למכשירים לבישים

לרגל יציאת העדכון הגדול הבא של מערכת ההפעלה ה-Wear OS, חברת קוואלקום חשפה לפני מספר ימים את ערכת השבבים ה-Snapdrgon wear 3100 אשר מיועדת למכשירים לבישים ובמיוחד לאלה אשר יריצו את העדכון הבא של מערכת ההפעלה ה-Wear OS של גוגל.

לדברי החברה, ערכת השבבים החדשה מספקת שיפור של בין 4 ל12 שעות עבודה בהתאם לשימוש. עוד הוסיפו כי שעון חכם עם סוללה בקיבולת 450 mph, יוכל לשרוד עם gps דלוק וניטור דופק פועל במשך 15 שעות בעזרת אופטימיזציה בין Wear OS למעבד.

המעבד החדש גם מציע שיפור בתמיכה בהצגת צבעים ובהירות במסך, למידת מכונה ותמיכה בקישוריות LTE במהירות הורדה של 1 ג’יגה בייט לשנייה, ומהירות העלאה של 150 מגה בייט לשנייה.

בגזרת ליבות העיבוד אין שיפורים, מדובר באותה תצורה של 4 ליבות אשר ראינו בערכת השבבים הקודמת snapdrgon wear 2100, ליבת Cortex A-7 מבית ARM בתדר 1.2 Ghz. הייצור של ערכת השבבים כבר החל והלקוחות הראשונים אשר יקבלו את המשלוחים הראשונים הן החברות: Fosil, Louis Vuitton, ו Montblanc.

חברת גוגל צפוייה להשיק את העדכון הגדול הבא עבור מערכת ההפעלה ה-Wear OS במהלך הימים הקרובים. העדכון יגיע עם עיצוב מחדש של המערכת והוספה של פיצ’רים חדשים, עיצוב רענן ועוד.

תגיות
להמשך קריאה

כתב אורח - גבריאל בן משה | Gabriel Ben Moshe

כתב אורח באתר חובב טכנולוגיה בדגש על סמרטפונים. מתעניין בכל חידוש, גם הקטן ביותר, ועובר על כל דגם שנקרה בפניי. טלפון: huawei mate 10 pro שעון חכם: huawei watch 2
Back to top button
Close