תמונות חדשות חושפות 5 מצלמות במכשיר נוקיה חדש

כתב אורח - אוריה מימון

בהדלפה לרשת ששוחררה על ידי אתר ITHOME, נראה כי חברת HMD, נושאת מותג נוקיה הנוכחית, עושה כל שביכולתה לחזור למשחק.  התמונה המוזרה שהודלפה מראה כי גב המכשיר החדש כולל סט של לא פחות מחמש מצלמות המצויידות בעדשות של חברת Zeiss, עמה חידשה HMD את שיתוף הפעולה.

תמונה: ITHOME

התמונה החדשה מאשרת את ההדלפה ששוחררה בתחילת השנה הנוכחית, המציגה אבטיפוס של מערך הצילום המדובר שגם קיבל את השם Penta Lens (בתרגום חופשי: מצלמות במערך מחומש). ההדלפה מתחילת השנה מציגה את סט המצלמות לצד חיישנים ומבזק הצילום כפי שבא לידי ביטוי בהדלפה הנוכחית.

אבטיפוס ה-Penta Lens | תמונה: Nokiamob

ההדלפה הנוכחית בהחלט מייצרת אופטימיות לחברה שבעבר יצרה מכשירים בעלי מצלמות גדולות שלווו ב”גיבנת” ופגעו בעיצוב המכשיר, שכן כעת ניתן לראות משטח אחיד ללא בליטות מצלמה כמו שאנו רגילים לראות ויהיה מעניין לראות כיצד הצליחה להטמיע HMD מייצב אופטי לאותן מצלמות ואם כל העדשות מצוידות במנגנון זה.

לא הראשונה בתחום

עוד הרבה לפני HMD הייתה זו חברת Light שהצליחה לפרוץ את גבולות הצילום והציגה מוקדם יותר השנה מצלמת כיס דיגיטלית הכוללת 16(!!!) עדשות, ובכך מנסה להתחרות במצלמות המקצועיות מסוג DSLR ואף הצהירה כי היא מעוניינת להביא את אותן היכולות גם לתעשיית המכשירים החכמים.

המצלמה של Light | תמונה: Light

בהחלט יהיה מעניין לראות איך מערך צילום כזה עובד ואיך הוא מצליח להתמודד בתנאי תאורה לא אופטימליים.
כמו כן, נראה שחברת HMD מנסה בכל כוחה לחזור לתודעה של הצרכנים בתחום הסמארטפונים באמצעות סדרת מכשירים חדשים, בטווח מחירים משתנה ושימוש במערכת ההפעלה אנדרואיד.

האם הייתם רוכשים מכשיר בעל מערך מצלמות שכזה? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה