אנדרואיד

אריזת ה-OnePlus 6T הודלפה בתמונות ראשונות; חיישן טביעת האצבע עובר אל תוך המסך

חברת OnePlus צפויה להשיק בחודש אוקטובר את דגם ה-OnePlus 6T כאשר על פי ההדלפות עד כה החומרה אינה ידועה בשלמותה, אך דיווחים על כך שהחברה מתכוונת להציג מכשיר לשוק האמריקאי לראשונה, ונראה כי בחברה מוסיפים פיצ’רים חדשים למכשיר שלא נכנסו לגרסה של ה-OnePlus 6.

אחד מחברי הרשת החברתית Weibo פרסם תמונות של אריזת הקופסא אשר שייכת למכשיר ה-OnePlus 6T, ניתן לראות על גבי הקופסא כיצד נראה המכשיר, כאשר בצד אחד של הקופסא ניתן לראות את הלוגו “OnePlus 6T” ואילו בצד השני כתוב “Unlock The Speed”, הכוונה לכך שחיישן טביעת האצבע עובר אל תוך המסך.

לחדי העין, ניתן לראות בתוך האריזה שמות, אותם השמות הם של חברי הפורום אשר פעילים ביותר ובכך חברת OnePlus מעוניינת להוכיר להם תודה על התמיכה והעזרה לקהילת המשתמשים של וואןפלוס. מדובר במחווה שכמותה עוד לא ראינו.

מלבד שחיישן טביעת האצבע עובר ישירות אל תוך המסך, ניתן לראות על פי דגם המכשיר כי המגרעת (ה-Notch) שכולנו למדנו “לאהוב” הופך לעיצוב של טיפה, דבר שלא מעט חברות בוחרות לעשות לאחרונה על מנת לתת למשתמש יותר מסך.

כפי שכבר הזכרנו כאן בכתבה, חברת OnePlus צפוייה לחשוף את ה-OnePlus 6T כבר בחודש הבא, אז למי שמכם שמעוניין לרכוש את דגם ה-6, היינו ממליצים לחכות.

דרך
Android Police
מקור
Weibo
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close