סלולר

שלב הפיצוי: פלאפון תעניק גלישה ללא הגבלה ללקוחות שנפגעו מתקלת הענק

לאחר תקלה ברשת שהשפיעה על מספר רב של מנויים, מעדכנת היום חברת פלאפון כי לקוחות שנפגעו מהתקלה יפוצו בגלישה ללא הגבלה למשך חודש. מנויים כשרים יקבלו כ-500 דקות לשיחות מישראל לחו”ל.

ביום ראשון רבים ממנויי חברת פלאפון דיווחו על תקלה בהוצאת וקבלת שיחות ברשת וכן שיבושים נוספים בתפקוד השוטף שלה. לאחר זמן קצר, עדכנה החברה בעמוד הפייסבוק שלה כי היא מודעת לתקלה ופועלת להשיב את השירות חזרה לשגרה בהקדם. על פי החברה, התקלה למעשה הייתה חלק מעדכון הרשת הסלולרית שהחל כבר ביום חמישי בשבוע הקודם, ואילו הפעולה של כיבוי והדלקת המכשיר (שתגרום לו להתביית על הרשת מחדש) עשויה לעזור. אך למנויים רבים זה לא פתר את התקלה.

כחלק מתהליך הפיצוי עליו הודיעה החברה, משתמשים שחוו את התקלה וידועים לחברה (מנויים שמספרי הטלפון שלהם מתחילים בספרות 6 ו-7) יפוצו בגלישה ללא הגבלה בין התאריכים 4.9.2018 עד 2.10.18 כולל. מנויים כשרים מהמגזר החרדי אשר אינם משתמשים בגלישה, יקבלו כ-500 דקות לשיחות מישראל לחו”ל. לקוחות הפריפייד של החברה יקבלו חבילת גלישה של 5 ג’יגה בייט למשך חודש שלם. ההטבה תכנס לתוקף בצורה אוטומטית והודעה על כך תשלח באמצעות הודעת טקסט.

תמונה: צילום מסך

פרטים נוספים ושאלות על ההטבות ניתן למצוא כאן

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close