סלולר

רמי לוי תקשורת במבצע חסר תקדים: חבילת סלולר בעלות של שקל אחד לחודש למשך שנה

חברת רמי לוי תקשורת יוצאת במבצע חסר תקדים שכזה עוד לא נראה בישראל, החברה מציעה חבילת סלולר הכוללת שיחות והודעות ללא הגבלה וחבילת גלישה של עד 8 גיגה בעלות של שקל אחד בלבד עבור כל חודש למשך שנה שלמה.

ברמי לוי תקשורת לא מסרו פרטים נוספים אך אכן אשרו את הידיעה שפורסמה מוקדם יותר היום באתר גלובס. החשיפה של המבצע גרמה לפצצה שהופלה בשוק התקשורת הישראלי שלא נראה כמותו בשנים האחרונות. משרד התקשורת שלא שמע על המבצע ולא קיבל עדכון לגביו הודיע כי המבצע הנ”ל צפוי לזעזע את שוק התקשורת בישראל ולהוביל לשינוי במחירי החבילות בחברות בשוק ויצירה של תחרות לא שוויונית בין החברות האחרות.

למי שמכם בעל חבר מועדן ברמי לוי תקשורת יכול לעשות את המעבר לחבילה החדשה כבר עכשיו, ושעה אחת יפה קודם. שימו לב כי המבצע יסתיים בתאריך ה-16 באוקטובר, עד אז מהרו להרשם למנוי סלולרי של שיחות והודעות ללא הגבלה וחבילת גלישה של עד 8 גיגה בחודש.

החבילה אינה זמינה באתר \ צילום: צילום מסך אתר רמי לוי תקשורת

מבצע קודם של חברת גולן טלקום היה הזול ביותר מזה שנים, החבילה שהיתה קיימת בעלות של שני שקלים בלבד לחודש להודעות ושיחות ללא הגבלה, אך ראינו לבסוף מה עלה בגורלה של החברה ומה גרם לכך מבצעים מהסוג הנ”ל. רק אל נשכח שבמקרה של רמי לוי ישנה רשת סופרים בכל רחבי הארץ שיכולה לעזור ולתמוך פיננסית במהלך שכזה.

ל-The Verifier לא נודע עד כה מה תהיה עלות החבילה בסיום השנה הנוכחית, אך על פי מקורות יודעי דבר, משתמשים בחבילה הנ”ל יוכלו להתנתק בסיום השנה ולעבור לחבילה אחרת שתהיה זמינה באותה התקופה.

עדכון 23:37
על פי עמוד המכירה שעלה באתר של רמי לוי, לקוחות חדשים ישלמו מחיר חד פעמי של 49 שקלים על כרטיס הסים, ואילו לקוחות קיימים שירצו לעבור לחבילה החדשה ישלמו כ-49 שקלים דמי מעבר. המחיר לחבילה לאחר שנה יעמוד על 24.90 לחודש.
המחיר יינתן ללקוחות המשלמים באמצעות כרטיס אשראי המשולב בחבר המועדון של רמי לוי בלבד.

מקור
גלובס
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close