שעון ה-Galaxy Watch של סמסונג מושק בישראל; החל מ-1,500 שקלים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

זמן קצר לאחר השקת מכשיר ה-Galaxy Note 9 בישראל, מביאה כעת ‘סאני’, יבואנית סמסונג בישראל, את השעון החכם שהוצג גם הוא בהכרזה העולמית למכשיר – Galaxy Watch. השעון יימכר החל מ-1,499 שקלים דרך היבואנית אך יוצע בהנחה עבור רוכשי מכשיר ה-Note.

סאני מציעה בישראל את שני דגמי השעון החדש כאשר האחד הוא גרסת ה-42 מ”מ, אשר מתאים בגודלו למי שמעדיף את העיצוב הנשי והעדין יותר, בעוד שהשני מגיע בגודל של 46 מ”מ ומציע עיצוב גברי יותר. הבדלי המחירים לצרכן נעים בין 1,499 שקלים ל-1,699 שקלים לדגם הקטן והגדול בהתאמה.

תמונה: צילום מסך

על פי הפרסום שהוציאה ‘סאני’, רוכשי ה-Note יהנו מהנחה ברכישה ישירות מ’סאני’ וישלמו כ-999 שקלים בלבד על כל אחד מהדגמים. במעמד הרכישה תנתן לכם האפשרות לבחור יותר מדגם אחד, לכן סביר שניתן לרכוש גם יותר מאחד.

תמונה: צילום מסך

בנוסף, תוכלו להחליט האם להגיע ולאסוף את המוצר עצמאית, או לקבלו באמצעות שליח תמורת 35 שקלים נוספים.
מבצע ההשקה יתקיים בין התאריכים 4-30.9.18 והוא כפוף לתנאי המבצע.

שעון ה-Galaxy Watch הוא השעון החכם המתקדם ביותר מבית סמסונג והראשון לזנוח את שמה של סדרת ה-Gear.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *