אנדרואיד

לאחר האח הגדול: ה-Pixel 3 של גוגל אף הוא הודלף במלואו

נראה כי הרעש סביב אירוע ההכרזה של אפל שיערך ב-12 בספטמבר מביא איתו לא רק הדלפות מצד אפל, מי שמחייך היום למצלמה הוא לא אחר מהאשר האח הקטן מסדרת ה-Pixel. העיצוב דומה אך המפרט עצמו “חלש” לעומת האח הגדול. האם ההדלפות הנ”ל מכוונות על מנת למשוך צומת לב או שמה מדובר בבעיה קשה עבור גוגל שלא מצליחה לעצור את אותן הדלפות?

משתמש באתר Reddit העלה תמונות של הפיקסל 3 אשר יגיע עם מסך בגודל של 5.5 ברזולוצייה של 2160×1080 עם דחיסות פיקסלים של 440dpi. מלבד המסך, מתחת למכסה המנוע מעבד ה-Snapdragon 845 ו-4GB של מהירות זיכרון RAM. הסוללה בקיבולת של 3100mAh וזוג מצלמות של 8MP כל אחת, כאשר השניה עם עדשה רחבה יותר.

המפרט שהודלף הוא אכן מה שמאשר את ההדלפות והשמועות הקודמות ואכן מיישר קו עם המכשירים שגוגל עומדת להציג השנה. בנוסף, מסתמן כי תאריך ה-4 באוקטובר הוזז לתאריך ה-9 באוקטובר עבור אירוע שיערך בניו יורק. אנו מבינים כי בגוגל לא למדו את הלקח לא לערוך אירועים בסביבות החודשים הנ”ל בשל מזג האוויר. כזכור, גוגל כבר ביטלה אירוע הכרזה מהעבר בשל מזג האוויר.

מקור
Reddit
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close