חתיכה מההיסטוריה: האייפון דור 2 בגרסת הפיתוח זמין לרכישה ב-eBey

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אני מאוד אוהב פרוטוטייפ (Prototype) וכל דבר שקשור לגרסאות פיתוח, יש בזה משהו לא שלם שאתה מתנסה בו לפני כולם, בודק ורואה כיצד דברים עומדים להשתנות בעולם. אחד מהם הוא האייפון שהוכרז אי שם ביוני 2007 תחת ניהולו ופיתוחו של סטיב ג’ובס המנוח.

למי שמכם שרוצה חתיכה מההיסטוריה יכול לעשות זאת כבר עכשיו, אדם אשר זהותו אינה ידועה, פרסם באתר eBay את האייפון הראשון (שנקרא דור 2) בגרסת הפרוטוטייפ שכולל בתוכו את גרסת הפיתוח של מערכת ההפעלה ה-iPhone OS עם OS X. על פי התמונות המוכרות לנו, המכשיר מגיע עם חריטות בגב המכשיר שמציינות את עוצמות הקליטה ותמיכה בתדרים של רשת אלחוטית והרשת הסלולרית.

בצידו, בכפתור ההשתק יש סימון של פעמון והמכשיר עצמו שוקל מעט יותר מהדגם שהוכרז מכיוון שזה נוצר ונבנה במשרדי אפל הישנים בקורפטינו.

רוצים לדעת על כל החדשות והעדכונים לפני כולם? הצטרפו כבר עכשיו לעמוד הפייסבוק שלנו ותשארו מעודכנים >>>

כרגע המכשיר מוצע לרכישה בסכום של 10 אלף דולר, אנו מאמינים כי ההצעות ימשיכו לעלות ואנו צפויים שהמכשיר יגיע ל-50 אם לא 80 אלף דולר. מדובר בחתיכה מההיסטוריה, אותו מכיר מגיע ישירות מאחד המפתחים שהיה מעורב בפיתוח של שם קוד “Project Purple” (פרוייקט סגול), אותו שם קוד שעשו בו שימוש על מנת שלא ידעו באיזה מוצר מדובר. המכשיר הנ”ל שמוצע לרכישה נוצר בשנת 2006, שנה לפני ההכרזה.

גלריה: האייפון הראשון בגרסת הפיתוח מוצע למכירה

כמו כן, סממן נוסף על בגב המכשיר הן הספרות 1.1.1, שעד כה מדובר באחד מהדגמים הראשונים שנבנו כפרוטוטייפ במשרדי החברה. ולכן חברים, מדובר בחתיכה מההיסטוריה שרבים היו מעוניינים לשים את ידם על המכשיר.

אז שנפתח לנו קבוצת רכישה? שתפו אותנו בתגובות האם הייתם רוכשים יחידת פיתוח של האייפון הראשון?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra