LG | אל ג'יסלולר | LG

הוכרז: LG G7 One – מכשיר ה-Android One הראשון של החברה

חברת LG הודיעה הבוקר על מכשיר חדש שיתווסף לסדרת ה-Android One של גוגל – LG G7 One. המכשיר החדש יהיה קצת יוצא דופן מחבריו לסדרת ה-One מאחר ובניגוד לשאר המכשירים בה, הוא יצוייד במפרט מתקדם יותר.

LG G7 One

המכשיר החדש, שגם יהווה תצורה חדשה למכשיר ה-G7 האחרון שהוכרז לפני מספר חודשים, יכלול את אותו מסך QHD+ בגודל 6.1″ עם מגרעת בראשו, אך בניגוד ל-G7 ThinQ, המעבד שיריץ אותו יהיה המעבד שהריץ מכשירי דגל רבים בשנה הקודמתSnapdragon 835 של קוואלקום. לצד המעבד תמצאו זיכרון עבודה (RAM) של 4 ג’יגה בייט ונפח איחסון של 32 ג’יגה בייט.

בתחום הצילום תוכלו למצוא מצלמה ראשית עם עדשה רחבה (71 מעלות), וחיישן צילום בגודל של 16 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/1.6 אשר בתמונות המכשיר נראה כמצלמה כפולה. במצלמה המשנית, תמצאו את מצלמת ה-8 מגה פיקסל עם העדשה הרחבה אף יותר (80 מעלות) עם מפתח צמצם של f/1.9.

G7 One | תמונה: LG

בגב המכשיר נמצא חיישן טביעת האצבע האייקוני של החברה וכמו כן גם כפתור ייעודי עבור העוזרת הקולית של גוגל Google Assistant. המכשיר עמיד במים ואבק בתקן IP68 ואת כולו תפעיל סוללה בנפח של 3,000 מיליאמפר/שעה עם טכנולוגיית טעינה מהירה Quick Charge 3.0.

אך גולת הכותרת של המכשיר אינה מתאפיינת במפרטו, אלא יותר בעובדה שהוא יגיע עם גרסת האוריאו 8.1 של מערכת הפעלה נקייה של אנדרואיד, כיאה למכשיר בסדרת ה-One, מה שאומר שעדכוני אבטחה שוטפים יגיעו ישירות מגוגל.

LG G7 Fit

לצד מכשיר ה-One החדש, LG הציגה מכשיר נוסף שלהבדיל מאחיו להכרזה, אינו מרמז עליו דבר. גם פה, מכשיר ה-G7 Fit מגיע עם מסך QHD+ בגודל 6.1 עם המגרעת הפופולרית. בתחום העיבוד, נראה ש-LG קיבלה דיל ממש טוב מול קוואלקום וציידה את ה-Fit במעבד ה-Snapdargon 821 שעיטר מכשירים מובילים רבים לפני שנתיים. זיכרון העבודה (RAM) יעמוד על 4 ג’יגה בייט ואילו נפח האיחסון יגיע בשתי תצורות הכוללות 32 ו-64 ג’יגה בייט.

G7 Fit | תמונה: LG

המצלמה הראשית והמשנית מגיעות עם חיישן צילום של 16 ו-8 מגה פיקסל בהתאמה, כאשר בראשית תוכלו למצוא מפתח צמצם של f/2.2 בעדשה רחבה של 76 מעלות, ואילו במשנית מפתח הצמצם יעמוד על f/1.9 עם עדשה רחבה של 80 מעלות. לצד חיישן טביעת האצבע והעמידות במים, גם פה תוכלו למצוא סוללה בנפח של 3,000 מיליאמפר/שעה עם טעינה מהירה Quick Charge 3.0.

בניגוד למכשיר ה-One, ה-Fit מגיע עם מערכת ההפעלה Android 8.1 אך עם ממשק המשתמש של LG.

זמינות

את שני דגמי המכשירים תוכלו למצוא בצבעים שחור ואפור.
מחירי המכשירים ומועד השקתם טרם נקבע אך נעדכן ברגע שפרטים נוספים ייחשפו.

קצת על Android One

אחרי שסדרת הנקסוס נזנחה סופית, הכריזה גוגל על מותג העל החדש שלה – פיקסל. המכשירים החדשים לא היו קרובים לעמוד בסטנדרטים של סדרת הנקסוס שהתאפיינה במפרט מספק עם מחיר אטרקטיבי. לנוכח הביקוש והרצון לחדור לשווקים מתפתחים כמו הודו, יצרה החברה את מותג ה-One.  הסדרה החדשה מאופיינת במכשירים מיצרנים שונים עם מפרט סביר אשר מריצים גרסה מותאמת של מערכת ההפעלה אנדרואיד, שיודעת לנצל את חומרת המכשיר בחוכמה מבלי לגרוע ממנו. לגרסת המערכת גוגל קראה  Go Edition.  כדי שהמערכת אכן תוכל לשרוד עם המכשיר, יצרה גוגל גם גרסאות מותאמות ו”קלות” של האפליקציות הנפוצות שלה וביניהן, Youtube Go, Maps Go, Gmail Go ואף גרסה קלה לעוזרת הוירטואלית Assistant Go.

בניגוד לסדרת הנקסוס, גוגל אינה מוכרת את המכשירים בעצמה, אך היא מתחייבת לעדכוני אבטחה שוטפים לכל מכשיר שייכנס לסדרה. בין המכשירים תוכלו למצוא את Mi A1 ואת ה-Mi A2 של שיאומי, מכשירי הנוקיה 3.1 ו-5.1, ה-J2 של סמסונג וגם מכשיר ה-G7 One החדש.

 

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close