פייסבוק עובדת על רמקול חכם עם מסך מגע ועוזרת אישית חדשה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת פייסבוק (Facebook) עובדת בימים אלו על רמקול חכם שיכלול מסך מגע אשר יציג מידע למשתמש ויריץ עוזרת אישית חדשה שעל פי הדלפה תקרא “Aloha” (אלוהה). הרמקול החדש צפוי לצאת בחודשים הבאים, כנראה לפני תקופת החגים בארה”ב.

עד כה הרבה לא ידוע מבחינת המפרט, אך מה שכן ידוע, הרמקול יאפשר להתחבר למכשיר באמצעות רשת אלחוטית Wifi או דרך התחברות ב-Bluetooth. על פי הדלפה שנמצאה מוחבאת באפליקצייה של פייסבוק, הרמקול נקרא “Portal” (פורטל שם זמני). לפייסבוק יש עוזרת אישית אשר נקראת “M”, אשר משובלת בשרות המסרים ה-Facebook Messenger ובעיקר זמינה בארה”ב.

אז האם לפייסבוק יש סיכוי להצליח בעולם הרמקולים החכמים? אנו רק יכולים לקוות כי תג המחיר לא יהיה יקר אשר יצליח למנף את עצמו לאור הכישלונות של פייסבוק בחודשים האחרונים בכל הנוגע לרמת האבטחה והאמינות מול המשתמשים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *