גאדג'טיםטכנולוגיה ואינטרנט

פייסבוק עובדת על רמקול חכם עם מסך מגע ועוזרת אישית חדשה

חברת פייסבוק (Facebook) עובדת בימים אלו על רמקול חכם שיכלול מסך מגע אשר יציג מידע למשתמש ויריץ עוזרת אישית חדשה שעל פי הדלפה תקרא “Aloha” (אלוהה). הרמקול החדש צפוי לצאת בחודשים הבאים, כנראה לפני תקופת החגים בארה”ב.

עד כה הרבה לא ידוע מבחינת המפרט, אך מה שכן ידוע, הרמקול יאפשר להתחבר למכשיר באמצעות רשת אלחוטית Wifi או דרך התחברות ב-Bluetooth. על פי הדלפה שנמצאה מוחבאת באפליקצייה של פייסבוק, הרמקול נקרא “Portal” (פורטל שם זמני). לפייסבוק יש עוזרת אישית אשר נקראת “M”, אשר משובלת בשרות המסרים ה-Facebook Messenger ובעיקר זמינה בארה”ב.

אז האם לפייסבוק יש סיכוי להצליח בעולם הרמקולים החכמים? אנו רק יכולים לקוות כי תג המחיר לא יהיה יקר אשר יצליח למנף את עצמו לאור הכישלונות של פייסבוק בחודשים האחרונים בכל הנוגע לרמת האבטחה והאמינות מול המשתמשים.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close