אינטרנטאנדרואידאפליקציות

סוף סוף: אפליקציית Gmail באנדרואיד תאפשר לכם לבטל משלוח של מייל עד 30 שניות

הפיצ’ר שהושק לראשונה אי שם בשנת ב-2009 שהיה כחלק מניסוי בתוך ג’ימייל אשר איפשר לבטל משלוח של מייל עד ל-30 שניות מרגע השליחה (שימו לב, ההגדרות הראשוניות הן עד 5 שניות, ניתן לשנות בכל זמן), הושק למשתמשי ה-Desktop בשנת 2015. מאז הספיקו בגוגל לשחרר עדכון לאפליקציית הג’ימייל לאייפון אשר כללה את הפיצ’ר הזה עוד בשנת 2016.

וכעת, לאחר שנתיים בהם משתמשי האנדרואיד נשארו מאחור, סוף סוף היום (שלישי), משיקה חברת גוגל את הפיצ’ר שיאפשר לכם לבטל משלוח של מייל עד ל-30 שניות מרגע השליחה. הפיצ’ר שנקרא “Undo Send” מושק היום גם באפליקציית Gmail בגרסה 8.7 שזמינה להורדה כבר עכשיו דרך חנות האפליקציות ה-Google Play Store.

על מנת להפעיל את הפיצ’ר יש להיכנס אל: הגדרות, ומשם לבחור תחת Undo Send את הזמן הרצוי. המקסימום הוא 30 שניות.

ולמי שלא ידע, הפיצ’ר הנ”ל זמין באפליקציית ה-Inbox של גוגל עוד מרגע שהשיקה גוגל את שרות המייל החדשני שלה אשר זמין בכלל הפלטפורמות יחד עם אפליקציות למשתמשי האנדרואיד והאייפון.

Gmail
Gmail
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Gmail Screenshot
  • Gmail Screenshot
  • Gmail Screenshot
  • Gmail Screenshot
  • Gmail Screenshot

אז שתפו אותנו בתגובות, הידעתם שקיים פיצ’ר שכזה? 

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close