דיווח: אפל תחל במכירה מוקדמת של האייפונים החדשים ב-14 בספטמבר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

נראה שעל פי הדיווחים מהשבועות האחרונים בכל הנוגע לתאריך השקת האייפונים החדשים מסתמן ל-14 בספטמבר מתברר יותר ויותר כנכון. על פי הדיווח שעולה מאת macerkopf (שכבר ידע דבר אחד או שניים בעבר), אפל תערוך את אירוע האייפונים שלה בתאריך ה-12 בספטמבר ביום רביעי, וביום שישי מיד לאחר מכן ה-14 בספטמבר, יהיה היום בו אפל תשיק את האייפונים החדשים, האייפון X, האייפון X פלוס והאייפון 9 (שמות זמניים). דיווח נוסף על כך שחברת אפל כבר החלה לעדכן את המפעילות באירופה ובעולם, כי ההזמנה המוקדמת אכן תתקיים ב-14 בספטמבר.

כמובן, שבספטמבר 11 אפל לא תערוך אירוע בשל הרגישות של אותו היום, ולכן החברה תבחר להכריז על המכשירים החדשים באירוע שיערך עבור אנשי המדיה בו אפל תציג את החידושים שלה לשנת 2018, אז בנוסף החברה תשיק את גרסת ה-GM (גולד מאסטר) של מערכת ההפעלה ה-iOS 12 שאף תהיה זמינה מיד לאחר מכן להורדה לכלל המשתמשים.

עוד צפוי לנו בארוע ההכרזה, אייפד פרו עם מסך מלא ללא כפתור בית פיזי וזיהוי פנים עם FaceID, המטען האלחוטי ה-AirPowe והדגם החדש של אוזניות ה-AirPods 2, ואל נשכח את ה-Apple Watch 4.

אם המידע הנ”ל אכן נכון, אנו צפויים לראות את ההזמנה למסיבת העיתונאים כבר בימים הקרובים. מתרגשים? כי אנחנו מאוד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *