חשיפה: מחכים ל-iOS 12? לאפל תהיה שליטה רחבה יותר על מערכת ההפעלה מרחוק

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מערכת ההפעלה ה-iOS 12 הוצגה לראשונה במהלך כנס המפתחים השנתי שלה ה-WWDC 2018 בחודש יוני האחרון, אז הציגה אפל את החידושים והשיפורים שיכנסו למערכת. אז נכון, פיצ’רים בוטלו ואף נדחו למועד מאוחר יותר והכל בכדי שהמערכת תהיה יציבה ומהירה גם על גבי מכשירים ישנים, כמו האייפון 5S והאייפון 6 שנמצאים בידם של לא מעט משתמשים שעוד לא שדרגו לדגם חדיש יותר.

למערכת האתר The Verifier נודע הבוקר כי באפל משלבים מערכות חכמות יותר מתחת למכסה המנוע. כיום אם החברה מעוניינת לשלב פיצ’ר חדש היא עובדת עליו בגרסאות הפיתוח ואז כשהגרסה הסופית יוצאת, כולם מקבלים את אותו החידוש. אך נראה כי זה עומד להשתנות.

רוצים לדעת על החדשות החמות והעדכונים לפני כולם? הצטרפו עוד היום לעמוד שלנו בפייסבוק >>>

החל מגרסה iOS 12 אפל תוכל לשחרר עדכוני תוכנה למערכת כגון 12.1 ולשלב בה פיצ’ר שיהיה כבוי למשתמשים, וברגע שבחברה יחליטו ניתן יהיה להפעיל או לכבות את אותו הפיצ’ר במערכת אצל משתמשים מסויימים או אצל כלל המשתמשים. חשוב לזכור, הדבר נעשה מבלי קשר למידע האישי שנמצא על גבי המכשיר.

למי שנמצא בצד השני, חברת גוגל עושה שימוש בטכנולוגיה זו כבר לא מעט שנים, משחררת עדכון לאפליקציות המובנות במכשיר דרך חנות האפליקציות ה-Google Play Store ומשלבת בתוכן חידושים שטרם הושקו או נחשפו. באפל מתכוונים לשלב את הטכנולוגיה הנ”ל ולעשות בה שימוש החל מגרסת ה-iOS 12 אשר תשוחרר בחודש הבא לכלל המשתמשים.

שתפו אותנו בתגובות, האם הייתם מעוניינים בהוספה של פיצ’ר מהסוג הנ”ל? 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra