אנדרואיד

נוקיה בטיזר לקראת הכרזת מכשיר דגל חדש ב-21 באוגוסט; הנוקיה 9?

חברת נוקיה (HMD Global) ממשיכה להשיק מכשירים בעלי מפרטים ומכשירים שונים מסדרת ה-Nokia אשר הותאמו לשווקים שונים מסביב לעולם. החברה מנסה להיכנס דווקא למדינות פחות מפותחות שם היא כן מצליחה למכור יותר יחידות. החברה אף מנסה להשיק מכשירים בעלי מפרט מתקדם שלא יבייש מכשירי דגל של החברות הגדולות.

בעלי אנדרואיד? האם המכשיר שברשותכם יקבל את עדכון האנדרואיד פאי 9.0? כל העדכונים >>>

בחודשים האחרונים היו מספר הדלפות ושמועות בכל הנוגע למכשיר דגל חדש עם מפרט עצום ומתקדם מסדרת הנוקיה ה-Nokia 9. עד כה, תמונה של המכשיר הדולפה ומהחברה כמובן שתיקה בכל הנוגע לאותו מכשיר. אך נראה על פי הטיזר כי המכשיר שנמצא בתמונה תואם למידות (ואם תשימו לב טוב טוב לאנטנות בתחתית המכשיר, תאומת להצללה בתמונה של הטיזר) של הנוקיה 9 ואנו צופים כי החברה תכריז על הדגם הבא שעל פי ההודעה בחשבון הטוויטר.

על פי ההודעה, בנוקיה מתרגשים להציג את המכשיר(ים) באירוע הסמארטפונים המצופה שלה. אך אנו שואלים את עצמנו, האם יהיה יותר ממכשיר אחד? האם נקבל את הנוקיה 10? כל זה ועוד ביום שלישי הקרוב. אנחנו כמובן ב-The Verifier נעדכן בעת הכרזת המכשירים החדשים כאן באתר.

רוצים לקבל את העדכונים החמים והחדשות לפני כולם? הצטרפו לעמוד הפייסבוק של The Verifier

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close