אנדרואיד

לאחר HTC: חברת Sony מצטרפת ומודיעה מי מהמכשירים יקבלו את אנדרואיד פאי 9.0

החדשות הטובות הן, כבר בספטמבר הקרוב תחל סוני לשחרר את העדכון למכשירי הדגל שלה

נראה כי אף חברה לא רוצה להישאר מאוחר והשעון החל לתקתק. המשתמשים רעבים לעדכוני מערכת והחברות עושות הכל בכדי שהמשתמשים יקבלו את העדכון החדש ביותר במהירות המקסימלית. השנה, יצרניות רבות השתתפו ואיפשרו למשתמשים בעלי מכשירים מסויימים להתקין את גרסת הפיתוח של אנדרואיד פאי 9.0.

חברת HTC כבר הודיעה מי מהמכשירים שלה יקבלו את העדכון, ונראה כי בסוני לא נשארים חייבים וגם הם מציינים את לוח הזמנים לשחרור אנדרואיד פאי 9.0:

  • Sony Xperia XZ1
  • Sony Xperia XZ1 Compact
  • Sony Xperia XZ1 Premium
  • Sony Xperia XZ2
  • Sony Xperia XZ2 Compact
  • Sony Xperia XZ2 Premium

מי שיהיו הראשונים לקבל את העדכון כבר בחודש הבא (ספטמבר) הם מכשירים ה-Sony Xperia XZ2, ובחברה מבטיחים כי הדגם הקודם, ה-Xperia XZ1 יקבל את העדכון עד לחודש נובמבר הקרוב. ובכך סוני היא החברה הראשונה שאכן משחררת לוח זמנים ומתכוונת לעמוד בו כל עוד לא יהיו בעיות בדרך.

החברה השתתפה כחלק מהניסוי של אנדרואיד פאי 9.0 במהלך הבטא של חברת גוגל אשר לראשונה איפשרה לייצרניות להשתתף עם מכשירי הדגל האחרונים, וזאת לא הפתעה כי חברת סוני פשוט צריכה לסיים מספר דברים ולשחרר את הגרסה הסופית בקרוב.

עוד לא לחצתם “לייק” לעמוד שלנו בפייסבוק? שלא תגידו שלא אמרנו, כל החדשות החמות עדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק של The Verifier

מי שעוד לא הציגו את לוח הזמנים במלואם הן: OnePlus, Vivo, Oppo, Huawei אשר מדברות על כך שהן מתכוונות לשחרר את העדכון הצפוי במהלך הרבעון האחרון ועד לפני סוף השנה האזרחית הנוכחית. האומנם? ימים יגידו. עד אז, אנו מקווים כי הייצרניות אכן יעמדו בלוח הזמנים וישחררו את העדכון כמה שיותר מהר.

דווקא מי שלא היתה חלק מעדכון הבטא של פאי היא חברת LG אשר שומרת עד כה על שתיקה בכל הנוגע לעדכון ומי ומהמכשירים שלה יקבל אותו ומתי. אם אכן תשחרר חברת LG את העדכון הצפוי, הוא אמור להגיע אל מכשירי הדגל הבאים: LG G7 ThinQ LG G6 LG V30 LG V35 ThinQ. אנו כמובן נעדכן כאשר תצא הודעה שכזאת.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close