גיימינג

נינטנדו מציגה את Switch: קונסולה מודולרית מתקדמת

נינטדנו (Nintendo) הכריזה על קונסולת משחקים חדשה ומודולרית, העונה לשם Switch ותאפשר לכם לשחק בה בכל מקום אפשרי.

הקונסולה החדשה, משלבת מסך נייד ושני בקרי משחק (הנקראים Joy-Con), אשר משנים את פונקציונאליות הקונסולה מנייחת לניידת, באמצעות חיבורם וניתוקם מתחנת העגינה.

nintendo-switch-release-date-price-specs-trailer_thumb

בעוד היא רוכבת על הצלחת משחק הפוקימון גו, כאשר כל ילד משנן את מותג הנינטנדו מאז, נינטנדו מבהירה כי Nintendo Switch תכלול מגוון רחב של משחקים ואף הראתה זאת בטריילר הרשמי, בניגוד לחסרונה הבולט של קונסולת ה-Wii שלא עמדה בציפיות. נינטנדו חתמה על הסכמים עם כמה ממפתחות המשחקים הגדולות כמו Take-Two Interactive, SEGA, Capcom, Epic Games ו-Square Enix כשאלו, לדבריה, ישיקו את המשחקים בסמוך או במקביל להשקת הקונסולה. בין הכותרים אפשר למנות את Skyrim, The Legend of Zelda, NBA, Splatoon, Mario Kart, 3D Super Mario ועוד.

nintendo-switch-shot-02

למרות שהאינטרנט זמין בכל פינה והאיחסון הפנימי הוא דבר נפוץ בימינו במכשירים הניידים, נינטנדו החליטה להצמד למסורת הישנה ואת המשחקים שתשווק, בעלי הקונסולה ייטענו דרך כרטיס ייעודי, כמו כרטיס זיכרון SD המותאם במיוחד לקונסולה.

נינטנדו טרם פרסמה פרטים טכניים ומחירים אודות הקונסולה, פרט לעובדה כי היא מבוססת על שבב ייעודי של Nvidia.

הייתם רוכשים את הקונסולה?

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close