גרסת אנדרואיד 9.0 שוחררה היום בשם Android 9 Pie; זמינה כבר למכשירי הפיקסל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

ללא הודעה מוקדמת, שיחררה גוגל את העדכון האחרון למשתמשי הבטא ואת גרסת האנדרואיד 9.0 המלאה, תחת השם Android Pie. מחזיקי מכשיר הפיקסל של החברה יקבלו את הגרסה המלאה כבר היום.

לאחר 4 גרסאות בטא, שוחררה היום הגרסה הסופית של מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0. יחד עם העדכון הסופי התווסף שמה הרשמי של המערכת Android Pie. לאחר שחוו לא מעט באגים, משתמשי הבטא צפויים ליהנות מאותם הפיצ’רים וחוויית המשתמש אותם חוו לאורך התקופה, בתוספת יציבות מערכתית ושיפורי ביצועים.

כידוע, המערכת החדשה כוללת מספר שיפורים אשר המשמעותיים בהם נמצאים מתחת למכסה המנוע. בין עיקר השיפורים ניתן למצוא שיטה חדשה לניהול צריכת סוללה, שעל פי גוגל נעשית על ידי אינטליגנציה מלאכותית, קיצורי דרך לפעילויות מהירות באפליקציות היישר ממגירת האפליקציה, התאמת בהירות המסך בהתאם לתנאי התאורה במקום והעדפתכם, ושינוי ויזואלי המאפשר לבטל את שלושת הכפתורים המוכרים בתחתית המסך והפיכתם לפס בודד המאפשר לכם לבצע את אותן הפעולות באמצעות מחוות.

יחד עם זאת, לא כל הפיצ’רים שהציגה החברה בכנס המפתחים יהיו זמינים בגרסה הסופית. כך למשל אותו שירות שצפוי להגיד לנו את רמת השימוש שלנו במכשיר לפרטי פרטים עדיין לא מוצע למשתמשים בגרסה הזו, אך פתוח כבר היום לתוכנית הבטא למשתמשי הפיקסל בלבד. רישום לתוכנית הבטא הוא דרך הקישור הזה.

פיצ’ר נוסף שאינו מופיע בגרסה הזו הוא ה-Slices, אשר תפקידו להציע פעולות משלימות דרך אפליקציות בזמן החיפוש. כך למשל אם תחפשו את אפליקציית Gett באמצעות החיפוש הכללי, הפיצ’ר יאפשר לכם להתחיל את הזמנת המונית כבר משורת החיפוש.

מגוגל נמסר כי כל מכשירי היצרניות שהשתתפו בתוכנית הביטא יחלו לקבל את העדכון לקראת החורף וביניהם: Essential PH1 שמשתמשיו כבר החלו לקבל את העדכון, Nokia 7 Plus, Oppo R15 Pro, OnePlus 6,Xperia XZ2, Vivo X21, ו-Xiaomi Mi MIX 2S.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *