יותר שחור זה יותר קשה: דרגת הקושי במשחק החדש של סאות’פארק תיקבע לפי צבע העור

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

במשחק החדש של תוכנית הסאטירה המצויירת סאות’פארק, “The Fractured but Whole” (בתרגום חופשי: השבור אך שלם), נראה שככל שדרגת הקושי עולה, צבע עורו של השחקן הולך ונהיה כהה יותר. גזעני? מסתבר שלא זאת כוונת המפתחים.

חשוב לזכור שהסאטירה לרוב מייצגת סוג של מחאה בצורה הומוריסטית, וגם כאן סאות’פארק, המייצרת תכנים סאטיריים מפרק לפרק בסדרת הטלוויזיה הפופולרית, מביעה את היחס של החברה והסביבה לצבע העור השונה של האנשים השונים. בניגוד למשחקים הקודמים של סאות’פארק, בהם כל פעילות של הדמות כמעט ואינה קשורה לבחירתה מראש, במשחק הזה, סאות’פארק באמת מביאה לידי ביטוי את השפעת המהלכים של הדמות (שכאמור צבע עורה מצביע על דרגת הקושי) בכך שלכל מהלך יהיו השלכות שונות על פי רמות הקושי.

המשחק עורר הרבה עניין וכותרות מאחר וברוב המקומות, בעיקר בארה”ב, עדיין נותנים יחס לא שווה לאנשים בעלי צבע עור כהה.
מי שאחראית על פיתוח המשחק היא חברת המשחקים הצרפתית Ubisoft, אשר פיתחה גם את המשחק הקודם לו. המשחק החדש של סאות’פארק צפוי להגיע ל-Xbox One, Playstation 4 ולמחשבי PC ב-17 לאוקטובר הקרוב, והציפייה לגילויים סאטיריים גדולה.

צפו בטריילר למשחק החדש

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *