מסתמן: אפל תשיק גרסה חדשה לאוזניות ה-AirPods יחד עם משטח הטעינה ה-AirPower בספטמבר הקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

עדכון הבטא 5 עבור מערכת ההפעלה iOS 12 אשר שוחרר אמש בבטא (שני) ממשיך להביא איתו עוד ועוד חדשות. רק אמש דיווחנו כי חברת אפל מתכוונת להוסיף תמיכה בסים נוסף (2 בסה”כ) בגרסה מיוחדת של האייפון הבא אשר יהיה מיועד לשווקים כמו אסיה ודרום אמריקה. והיום, אנו עדים לחדשות נוספות על כך שחברת אפל סוף סוף מתכוננת להשיק גרסה חדשה של האוזניות האלחוטיות ה-AirPods אשר יגיעו עם קייס חכם שיציג את עוצמת הסוללה ואפשרות של טעינה אלחוטית.

כאשר האור הירוק יופיע על הקייס של האוזניות זה אומר שהטעינה הושלמה ומלאה. ואילו נורה כתומה תזהיר על כך שיש צורך להטעין את הקייס וכמובן את האוזניות. הדבר הנ”ל נמצא כוידאו שמדגים כיצד הקייס החדש מוצג. כמובן, עיצוב חדש לא, אך אפשרויות חדשות כן. ומה לגבי האוזניות אתם שואלים? מיד לאחר הוידאו.

[tie_full_img]

[/tie_full_img]

האוזניות עצמן אף הן אמורות לקבל עדכון, למי שיש ברשותו את אוזניות ה-AirPods יודע שהמילה החמה להפעיל את סירי ה-Hey Siri לא פועלת בדור הנוכחי מכיוון שהתמיכה אינה קיימת. זה הפיצ’ר הבא שאפל תוסיף לדור החדש של האוזניות. על פי קוד המקור, הדגם הבא של האוזניות מזוהות על פי אפל הן AirPods1,2. כיום האוזניות הנוכחיות מצוינות על פי אפל בקוד המקור AirPods1,1. כך שאפל אכן מאשרת את קיומן של הדור הבא של ה-AirPods.

ומה לגבי משטח הטעינה של אפל שיכול להטעין עד שלושה מכשירים בו זמנית? ה-AirPower הוצג בספטמבר 2017 ומאז נעלמו עקבותיו. על פי מקורות יודעי דבר, השקת ה-AirPower התעכבה עקב התחממות ובעיות פיתוח נוספות אשר גרמו לאפל לדחות את השקת המוצר. בחברה מבינים כנראה שעם טעינה אלחוטית, התחממות זה לא דבר שהם מעוניינים להשיק. ראו ערך את הנוט7.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra