קוד מקור ב-iOS 12 מוכיח כי באפל עובדים על מגירת סים כפולה באייפון הבא

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

עדכון ה-iOS 12 בטא 5 שוחרר מוקדם יותר היום למפתחים ולבודקי הבטא. רבים מנסים למצוא דברים בקוד המקור של מערכת ההפעלה בכדי לעקוב אחר הפעילות של חברת אפל אשר רבים מהאנשים אינם יודעים עליהם. נכון, עובדי החברה מדליפים מעת לעת אחר שיפורים ואף מוצרים עתידיים אשר נמצאים בשלב הפיתוח.

בטא 5 שוחררה מוקדם יותר היום למפתחים \ צילום: אבי דוד The Verifier

אך היום אפל דווקא בעצמה “בלי כוונה” הדליפה בעצמה חלק מקוד המקור אשר לא הוחבא כנראה כראוי, אשר מציג הוכחת חותכת לכך שלראשונה מזה 10 שנים, החברה עובדת על האייפון הבא אשר כנראה יכלול תמיכה במגירת סים כפולה. הדבר יאפשר למשתמש לעשות שימוש ב-2 מספרים מקביל ללא הצורך ב-2 מכשירים שונים. על פי הדיווח שעולה מהחברה ב-9to5mac אשר מצאו את קוד המקור הנ”ל, באפל עובדים על הטכנולוגיה מזה כמה חודשים ואף שמועות על כך צצו להן לא מזמן. אך נראה כי השמועות מתבררות כעת כנונות.

קוד המקור של iOS 12 חושף מגירת סים כפולה \ מקור צילום: 9to5mac

עוד לא ידוע לאיזה שוק אפל תקדם את מגירת הסים הכפולה, אך אנו מאמינים כי בחברה ישיקו אייפונים לשווקים באסיה ובדרום אמריקה, שם מכשירים עם מגירת סים כפולה היא פופולרית יותר בקרב המשתמשים.

אז האייפון 9, האייפון X החדש יגיעו עם מגירת סים כפולה בנוסף לדגמים הרגילים? כנראה שכן. תתחילו לחסוך.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra