סמסונג חשפה בטעות את שעון ה-Galaxy Watch לפני ההכרזה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מספר שבועות לפני אירוע ההכרזה שמתכננת החברה עבור ה-Galaxy Note 9, חשפה סמסונג בטעות שעון חכם חדש העונה לשם Galaxy Watch. השעון נחשף באתר החברה לצד אחד מהשעונים הקודמים שלה, ללא מחיר, אך עם פרטים חדשים ותמונה ברורה.

ב-9 לאוגוסט צפויה סמסונג לערוך את אירוע Unpacked בו תחשוף החברה את הדור הבא בסדרת ה-Note שלה. על פי דיווחים, או יותר נכון ניחושים, השעון שנחשף בטעות צפוי גם הוא להשתתף באירוע ההכרזה הקרוב ולקבל במה משלו. לפי ההדלפה מאתר החברה ניתן לראות כי השעון החדש מקבל שינוי עיצובי, הן ברמת השם וברמת העיצוב הכללי.

תמונה: BGR

השעון החדש יהיה הראשון לזנוח את סדרת ה-Gear (או ליצור סדרה מקבילה חדשה) וייקרא Galaxy Watch. כשלאפל יש את ה-Apple Watch וחרושת השמועות מוסיפה כי גוגל צפויה להשיק גם היא שעון בשם Pixel Watch, שינוי השם היה בלתי נמנע ליישור קו. ברמת העיצוב ניתן לראות כי סמסונג משפרת את הניראות של השעון ומעצבת אותו קרוב יותר לשעון רגיל. וכמובן, אחד הצבעים שבטוח תראו בחנויות יהיה הזהב-ורדרד (Rose Gold).

הטעות בחשיפה הפעם היא לא הפעם הראשונה עבור החברה הקוריאנית, כזכור גם מכשיר ה-Galaxy Note 8 נחשף בטעות על ידי החברה בקידום אחד מעבד ה-Exynos 9 שלה בנוסף לחשיפת ה-Galaxy S8.
האם זה מקרי שהשעון נחשף דווקא באתר החברה או שזהו עוד תעלול יח”צני שמטרתו לקדם את האירוע הקרוב? מה דעתכם? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch