סמסונג חשפה את הצד הקדמי של הGalaxy Note 8 בקידום מעבד ה-Exynos 9 שלה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בתמונת קידום עבור המעבד החדש מבית היצרנית הקוריאנית, חשפה סמסונג בחשבון הטוויטר של Exynos את מה שנראה כמו הצד הקדמי של הדור הבא בסדרת ה-Note, אשר יושק לקראת סוף חודש אוגוסט.

במבט ראשון ניתן לחשוב שמדובר במכשיר האחרון בסדרת ה-S הנוכחית, Galaxy S8, אך כשמסתכלים בפעם נוספת ניתן לראות כי הקצה העליון דקיק יותר לעומת ה-S8, והעיצוב הכללי נראה יותר מרובע, מה שמאפיין יותר את סדרת ה-Note. בנוסף, לא ברור גם אם זו זווית הצילום אך נראה כי מסגרת המכשיר “מתכתית” יותר לעומת המראה המבריק מצופה הזכוכית ב-S8.

מקור תמונה: Samsung Exynos Twitter

אף על פי שגם ה-Galaxy S8 משווק במדינות מסויימות עם מעבד ה-(Exynos 9 (8895, הוא אינו דומה למכשיר שבתמונה, ועצם העובדה שהשקת ה-Note 8 במרחק חודש בודד, כך גם סביר שההדלפות והטיזרים יחלו לצוץ, כפי שכבר עשתה סמסונג בעבר.

המכשיר אשר צפוי להחשף ב-23 לאוגוסט יצוייד במפרט הכולל (על פי הדלפות) מסך בגודל 6.3″ בתצורת Infinity Display ללא שוליים, בדומה למכשיר ה-S8. כמובן שהמפרט יכלול את מעבד ה-(Exynos 9 (8895 באחת מהתצורות, כאשר בשנייה ככל הנראה יככב ה-Snapdragon 835 של קוואלקום. זיכרון העבודה (RAM) צפוי לעמוד על בין 4 ל-6 ג’יגה בייט לצד נפח איחסון פנימי של 64 או 128 ג’יגה בייט, עם אפשרות להרחבת הזיכרון, וכמובן אי אפשר גם בלי עמידות בפני מים ואבק בתקן IP86 אשר הפך כמעט לסטנדרט.

על הסוללה אין הרבה מידע אך נקווה שבעקבות התחקיר שנעשה, סמסונג למדה את הלקחים ותצליח לכפר על השקת המכשיר הקודמת, שעד היום רבים משדות התעופה בארה”ב ובעולם אוסרים על נשיאתו בתחומם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *