סלולר

האם חברת OnePlus בדרך להשיק מכשיר בשוק האמריקאי?

תערוכת המובייל העולמית ה-Mobile World Congress עבור השוק האסייתי שנערכת כרגע בשנגחאי שבסין, מביאה עימה מספר ידיעות מעניינות שדווקא נוגעות לשוק אחר, השוק האריקאי (שאגב, גם לו יש אירוע של תערוכת המובייל העולמית ה-MWC). האם חברת OnePlus בדרך להשיק מכשיר בשוק האמריקאי?

מנכ”ל וואן פלוס, פיט לאו (Pete Lau) נשאל באירוע האם החברה מתכוונת להגיע אל עוד שווקים בעתיד, ודווקא הדהים את הנוכחים בכך שענה: "חברת OnePlus תמיד מחפשת להגיע אל שווקים חדשים, ואנו במגעים ראשונים עם ספקיות הסלולר בארה"ב להשיק מכשיר ראשון כבר בשנה הבאה (2019)". 

ZTE הראשונה להציג מכשיר 5G
ZTE הראשונה להציג מכשיר 5G

התוכנית של חברת וואן פלוס היא להשיק מכשיר ראשון בסדרה שיתמוך ברשת הדור החמישית ה-5G, כאשר הם מקווים להשיק מכשיר ראשון בארה"ב כבר בשנה הבאה, בדיוק באותו הזמן שתחל הפתיחה והתמיכה של הרשת ה-5G ברחבי ארה"ב, ויחד להשיק מכשיר חדש, האם מדובר כבר על ה-OnePlus 7? אנו כנראה מקבלים כאן אישור על מכשיר חדש בסדרת ה-OnePlus שיגיע לשוק האמריקאי עם תמיכה ברשת הדור החמישי.

כמעט חודשיים עברו מאז השיקה חברת OnePlus את מכשיר ה-OnePlus 6, שנמכר בלמעלה ממיליון יחידות ברחבי העולם. מדובר בהישג מרשים של החברה שהצליחה למכור כמות של מכשירים בתקופה כה קצרה, ולא בדומה להשקות של מכשירי ה-OnePlus 5 ודור ההמשך שלו, ה-OnePlus 5T שהצליחו יחדיו להגיע לכמות מכירות של מיליון יחידות רק לאחר כמה חודשים ארוכים.

תגובות

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone 7 Plus מחשב: Apple Macbook Pro
Close