האם חברת OnePlus בדרך להשיק מכשיר בשוק האמריקאי? [עדכון]

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

תערוכת המובייל העולמית ה-Mobile World Congress עבור השוק האסייתי שנערכת כרגע בשנגחאי שבסין, מביאה עימה מספר ידיעות מעניינות שדווקא נוגעות לשוק אחר, השוק האריקאי (שאגב, גם לו יש אירוע של תערוכת המובייל העולמית ה-MWC). האם חברת OnePlus בדרך להשיק מכשיר בשוק האמריקאי?

מנכ”ל וואן פלוס, פיט לאו (Pete Lau) נשאל באירוע האם החברה מתכוונת להגיע אל עוד שווקים בעתיד, ודווקא הדהים את הנוכחים בכך שענה: “חברת OnePlus תמיד מחפשת להגיע אל שווקים חדשים, ואנו במגעים ראשונים עם ספקיות הסלולר בארה”ב להשיק מכשיר ראשון כבר בשנה הבאה (2019)”. 

ZTE הראשונה להציג מכשיר 5G
ZTE הראשונה להציג מכשיר 5G

התוכנית של חברת וואן פלוס היא להשיק מכשיר ראשון בסדרה שיתמוך ברשת הדור החמישית ה-5G, כאשר הם מקווים להשיק מכשיר ראשון בארה”ב כבר בשנה הבאה, בדיוק באותו הזמן שתחל הפתיחה והתמיכה של הרשת ה-5G ברחבי ארה”ב, ויחד להשיק מכשיר חדש, האם מדובר כבר על ה-OnePlus 7? אנו כנראה מקבלים כאן אישור על מכשיר חדש בסדרת ה-OnePlus שיגיע לשוק האמריקאי עם תמיכה ברשת הדור החמישי.

כמעט חודשיים עברו מאז השיקה חברת OnePlus את מכשיר ה-OnePlus 6, שנמכר בלמעלה ממיליון יחידות ברחבי העולם. מדובר בהישג מרשים של החברה שהצליחה למכור כמות של מכשירים בתקופה כה קצרה, ולא בדומה להשקות של מכשירי ה-OnePlus 5 ודור ההמשך שלו, ה-OnePlus 5T שהצליחו יחדיו להגיע לכמות מכירות של מיליון יחידות רק לאחר כמה חודשים ארוכים.

עדכון 19/08: חברת T-Mobile האמריקאית כנראה תהיה זאת שתציע את הדגם הבא של ה-OnePlus 6T אשר יגיע לראשונה לשוק האמריקאי וינסה לשבור את תקרת הזכוכית מעבר לים. זאת תהיה הצלחה או הפסד לחברה, אך מה שבטוח הוא, חברת OnePlus כבר לא יצרנית קטנה, היא במגרש יחד עם השחקנים הגדולים. עוד עולה מהדיווח, החברה תשיק דגם נוסף לזה של ה-OnePlus 6T עם תמיכה בתדר ה-600MHz של ענקית האינטרנט ספקטרום שנרכשה על ידי טימובייל, בנוסף לדגם שיושק מסביב לעולם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *