בקרוב תוכלו להסתיר פוסטים בפייסבוק לפי מילות מפתח

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

נמאס לכם לפתוח את הפייסבוק, לגלול את הפיד ואז לקרוא פוסטים של חברים ששיתפו, או מכרים שהתוכן לא תואם את הערכים שלכם? יש נושא שלא הייתם רוצים לקרוא שמישהו אחר שיתף או כתב עליו? או חלילה ספויילר לסדרה? בקרוב תוכלו להסתיר פוסטים בפייסבוק בסינון לפי מילות מפתח.

facebook-snooze-keyword
“Snooz Keywords” – בקרוב תוכלו לחסום פוסטים עם ספויילר של הסדרה שאתם אוהבים \ צילום: פייסבוק

אם חלילה מפריע לכם נושא מסויים, תוכלו “להשתיק” אותו לזמן מסויים. הכוונה, ניתן יהיה לבצע מצב “נודניק” (Snooze) ולבחור מילה מסויימת מתוך התוכן עצמו או להכניס מילה באופן עצמאי. הדבר יאפשר למשתמש לחסום תכנים שהוא לא מעוניין שיופיעו לו בפיד לאותו פרק זמן.

ניתן יהיה לחסום את התכנים על פי קביעת זמן, כגון: חצי שעה, מספר שעות, מספר ימים, שבועות או לתמיד. הפיצ’ר כעת הופעל למספר מצומצם של משתמשים והוא צפוי להגיע לכלל המשתמשים בחודשים הקרובים.

אז אם אתם עדיין רוצים להיות חבר של מישהו, או לעקוב אחר קבוצה או עמוד בפייסבוק אבל אותו נושא מציק לכם, ניתן יהיה לחסום את הפרסומים של אותו הנושא לזמן מסויים, על פי בקשת המשתמש, וכך ניתן יהיה להמשיך ולהיות חברים או לעקוב אחר עמוד או קבוצה ברשת החברתית.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *