גאדג'טים

ביקונקט משיקה את ה-P6 מבית B&O – רמקול נייד מעוצב ועוצמתי

ביקונקט טכנולוגיות, המייבאת, משווקת ומפיצה מוצרים מעולמות הטכנולוגיה והאביזרים, משיקה את ה- Beoplay P6. רמקול בלוטוס אלחוטי מעוצב ועוצמתי מבית Bang & Olufsen עם חתימת הסאונד האיכותית של החברה הדנית הוותיקה.  על פי החברה, הרמקול האלחוטי הזה תוכנן לעוצמתיות, עוצב לניידות מלאה בתוך הבית ובחוץ, עם סאונד עשיר ואיכותי.

מקור תמונה: יח”צ

הרמקול כולל מעטפת חיצונית עשויה אלומיניום הסגורה הרמטית, מה שמאפשר לרמקול להיות גם עמיד במים ובאבק. לרמקול מתווספת גם רצועת עור לנשיאה קלה ונוחה של הרמקול לכל מקום.

כפתור OneTouch הממוקם בחלקו העליון של הרמקול מאפשר גישה נוחה ומהירה למאפיינים החשובים בהתאמה אישית. ניתן לבחור ולהתאים לפי ההעדפה האישית על ידי שימוש באפליקציית Beoplay App. הכפתור יכול לשמש למענה לשיחות טלפון, לגישה לעוזרת האישית (Siri או Google Assistant) באמצעות Bluetooth, או להפעלת פרופיל המוזיקה המועדף על ידי שימוש ב- ToneTouch.

מקור תמונה: יח”צ

סוללה מובנית עוצמתית מעניקה לרמקול הזה שימוש של עד 16 שעות ברציפות. טעינת סוללת הרמקול מתבצעת באמצעות כבל USB-C המצורף לערכה.

מקשי ה-Beoplay P6 עוצבו בהשראת הדגם האיקוני של Bang & Olufsen, מערכת הסאונד Beomaster 6000. עיצוב הגריל המחורר העוטף את הרמקול מאפשר הפצה שווה של הסאונד ב- 360° ורצועת העור האיכותית מאפשרת נשיאה נוחה של הרמקול ממקום למקום.

זמינות

הרמקול זמין בצבעים שחור וכסף וייאלץ אתכם להפרד מ-1890 שקלים. שווה? תחליטו בעצמכם. לרכישה לחצו כאן

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close