הוט משיקה את Next Mobile – חבילות סלולר ותוכן לצעירים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כשנה וחצי לאחר השקתו של המותג NEXT, פלטפורמת התוכן הדיגיטלית של HOT, ופחות משנה לאחר השקתו של שירות NEXT+, מודיעה היום קבוצת HOT על הרחבת קטלוג המוצרים תחת המותג NEXT ועל השקת שירות סלולר חדש – NEXT mobile.

במסגרת NEXT mobile תוצענה בשלב זה שתי תוכניות כאשר הראשונה כוללת חבילת גלישה של 100GB המשלבת שיחות והודעות אסמס ללא הגבלה לצד שירות ה-VOD של מותג התוכן NEXT TV, ב-39 שקלים למשך שנתיים. התכנית השניה כוללת חבילת גלישה של 50GB לצד אותו שירות VOD ושיחות + אסמסים ב-27 שקלים למשך שנתיים.

ללקוחות NEXT mobile נבנתה פלטפורמת שירות עצמי מלאה המאפשרת חיבור (ניוד והוספת קו) שדרוג ומעבר בין התוכניות. לקוחות HOT mobile המעוניינים להצטרף לתכנית שבמבצע, יוכלו לעשות זאת בתשלום דמי מעבר חד פעמי בסך 49 ₪ ואילו עבור לקוחות חדשים, ההצטרפות כרוכה בעלות הסים בסך 30 שקלים.

מקור תמונה: צילום מסך, אתר Next Mobile

הוט מגדירה את NEXT mobile כמוצר דינאמי הפונה לקהל יעד צעיר במסגרתו מוצעות חבילות סלולר מוזלות בשילוב עם פלטפורמת התוכן הדיגיטאלית NEXT, הכוללת את הפקות המקור של HOT לצד תוכן מוביל מהעולם. המהלך הוא חלק מהאסטרטגיה של החברה לפנות לקהלי יעד חדשים ולתת מענה ללקוחות המעוניינים בפתרון צעיר ואטרקטיבי אחר.

NEXT, שירות הטלוויזיה מבית הוט, הושק לפני למעלה משנה, ופונה בעיקר לצעירים ללא ילדים. החברה מצהירה כי כ-2/3 מלקוחות השירות הינם צעירים עד גיל 34, שאינם מחוברים לטלוויזיה הרב ערוצית ומעדיפים לצפות בתוכן מכל מקום באמצעות המכשירים האישיים. הרגלי צפייה של לקוחות אלו מאופיינים בצפייה רציפה במספר פרקים ברצף, בדגש על הפקות המקור מבית HOT.

מהוט נמסר כי ממוצע הצפייה החודשי באפליקציית NEXT זהה לממוצע הצפייה בNetflix בארצות הברית. 65% מהצפיות בNEXT הן בתוכן ישראלי. אפליקציית NEXT פעילה בעיקר בסופי השבוע עם שימוש ממוצע גבוה בכ-20% לעומת שימוש ממוצע יומי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *