אפליקציות

אינסטגרם משיקה את IGTV – פלטפורמת וידאו ייחודית

ללא התראה מוקדמת השיקה אתמול אינסטגרם את IGTV – פלטפורמת וידאו חדשה שאולי תשאיר אתכם קצת יותר זמן מול הסמארטפון שלכם.

הפלטפורמה החדשה מאפשרת למפיקי תכנים להעלות סרטונים של עד 10 דקות, כאשר הדגש הוא על וידאו מאונך. אם תרצו, מדובר בסנאפצ’אט או סטורי ארוך במיוחד שמתורגם לחוויית צפייה של זפזופ בין ערוצים.

ידידותי למשתמש

ממשק האפליקציה הוא ידידותי ומינימליסטי במיוחד. בתחתית המסך תוכלו לראות את התכנים השונים, הממויינים לפי: הצעות מעניינות עבורכם המוצעים על פי תכנים שאהבתם (בדומה לאיזור הExplore באינסטגרם), תכנים של הפרופילים אחריהם אתם עוקבים ותכנים פופולריים שאולי יעניינו אתכם.

כחלק מההכנות המוקדמות שעשתה החברה, היא יצרה קשר עם כוכבי רשת באינסטגרם ויוטיוברים עם ערוצים פעילים במיוחד וביקשה מהם כבר להכין תכנים ייעודיים לפלטפורמה, כך שכבר ברגע ההכרזה ניתן היה לראות לא מעט תכנים של הכוכבים הפופולריים.

השימוש באפליקציה פתוח לכולם וכל אחד יכול לפתוח ערוץ וידאו משלו. אם זה מזכיר לכם קצת את יוטיוב, אתם בהחלט לא לבד, אינסטגרם מעריכה שעד שנת 2021 כ-78% יעברו לצפייה בתכנים במובייל וינטשו את מסך הטלוויזיה והמחשב ולכן היא מתכוננת כבר עכשיו. באפליקציה תוכלו להנות מנוחות ה”זיפזופ” בין ערוצים בדמות סטורי לצד וידאו שאינו מצריך סיבוב של הטלפון בצורה אופקית, משהו שכבר מתחיל להראות סימני התמכרות, לפחות אצלנו.

סטורי על סטרואידים

כאשר כעת ניתנת לכם האפשרות להעלות סרטונים מעל 15 שניות ועד 10 דקות, תוכלו לשתף אירועים ארוכים יותר מבלי להשתמש באופציית השידור החי של האינסטגרם. מה שאנחנו עוד צפויים לראות הוא התחלה של סדרות רשת קטנות, בפרקים של עד 10 דקות עם תכנים אנכיים ייחודיים לפלטפורמה, אף על פי שיוטיוב כיום תומכת גם היא בוידאו מאונך.

בעוד ל-IGTV יש אפליקציה עצמאית, חדי העין מביניכם אולי כבר הבחינו באפשרות החדשה באינסטגרם המאפשרת לכם להגיע לאותם תכנים גם מאפליקציית האם, בדומה ל’דיירקט’ שהשיקה החברה לא מזמן.

בנוסף, תוכלו למצוא את תכני ה-IGTV של האנשים אחריהם אתם עוקבים גם בפרופיל האינסטגרם, מתחת לתמונת הפרופיל שלהם.

רוצים להוריד?

להורדה לאנדרואיד לחצו כאן

להורדה ל-iOS לחצו כאן

מה דעתכם על הרשת החדשה? תתנו לה צ’אנס או שזהו רק עוד ניסיון לרענן את פלטפורמת פייסבוק-אינסטגרם כדי לעורר את המשתמשים? שתו אותנו בתגובות

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close