האפל ווטש 3 עם תמיכה בקישוריות סלולרית LTE דלף לרשת רגע לפני ההכרזה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 11 בגרסת ה-GM (גולד מאסטר) מצאה את עצמה באינטרנט במהלך הסופ”ש וזאת עוררה לא מעט בעיות וכאבי ראש לחברת אפל. יחד עם הסופות אשר משתוללות בימים אלו בארה”ב, באפל יכנסו מסיבת עיתונאים אשר תערך לראשונה באולם על שמו של סטיב ג’ובס במשרדים החדשים של אפל, אשר עלותם עומדת כיום על 5 מיליארד דולר.

אפל ווטש סדרה 3 עם LTE

מי שבדקו את הגרסה החדשה מצאו בה לא מעט אוצרות, לא פעם דיווחנו כאן ב-The Verifier כי באפל עובדים על גרסה חדשה לשעון החכם, האפל ווטש. השעון בקרוב יקבל עדכון חומרתי חדש, אשר ישלב בתוכו תמיכה בקישוריות סלולרית ה-LTE אשר תאפשר למשתמש לעשות שימוש בשעון גם אם מכשיר האייפון אינו נמצא בסביבה. עוד, השעון החכם של אפל, האפל ווטש, יגיע עם חומרה חזקה מזאת הקיימת בדור 1 ו-2. המחירים עדיין לא נחשפו, אך מה שכן, השעון בגרסה הסלולרית שלו, יעשה שימוש באותו מספר טלפון אשר משוייך למכשיר האייפון, ועל פי ההדלפה, החברות הסלולריות ידאגו גם כאן לגבות מהמשתמש מחיר אשר ישולב בחבילה החודשית.

אפל ווטש סדרה 2 \ צילום: אפל

מחירים עדיין אין, אך למי שרכש רצועות לשעון מאז הדור הראשון, הרצועות הן אותן רצועות, כך שאין ממה לחשוש. עוד לפי ההדלפה, ניתן לראות כי ישנו Watch Face חדש אשר מציג את קישורית ה-LTE, עם סימן הנקודות המוכר מהאייפון.

קליטה סלולרית והאייפון 8 החדש נמצאו באפל ווטש החדש \ צילום: 9to5mac \ Apple

כמו כן, האפל ווטש 3 בסדרה, יגיע עם 2 שעונים בצבעים חדשים, הראשון אלומיניום זהב, והשני אפור קרמי. אלו 2 השעונים החדשים אשר יצטרפו אל שאר סדרת השעונים של אפל.

השעונים החדשים נמצאו בקוד התוכנה של iOS 11 \ צילום: 9to5mac

מישהו באפל בסופ”ש שחררה את הגרסה הסופית אשר עתידית לצאת ביום שלישי הקרוב למפתחים ובודקי התוכנה של עדכון ה-iOS 11, וזאת מצאה את עצמה בידיים של החברים ב-9to5mac ולאחר מכן, הקישורים נמצאו בשרתים של אפל, כאשר לאפל עצמה לקח 12 שעות לעלות על החשיפה, וזאת הפסיקה לחסום את החתימה של הגרסה אל מול השרתים, ובכך משתמשים רבים אשר ניסו להתקין את הגרסה, קיבלו הודעה על כך שהקושחה חסומה.

יחד עם חשיפתם של לא מעט פיצ’רים שהתגלו במערכת ההפעלה ה-iOS 11, בין היתר ניתן למצוא את הטכנולוגיה החדשה של האימוג’י אשר יהפכו לתלת מימד וניתן יהיה לשלוח אותם אל החבר באמצעות ה-iMessage על ידי הבעות הפנים שלנו. האימוג’י החדשים יעשו שימוש בטכנולוגיית זיהוי הפנים ה-FaceID במקום כפתור טביעת האצבע ה-TouchID.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *