להורדה: מערכת ההפעלה ה-iOS 11 GM עבור האייפון אייפד והאייפוד טאץ’

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

שימו לב: אין האתר או הכותב יהיו אחראים לכל נזק אשר עלול להגרם למכשיר האייפון אייפד או האייפוד טאץ’ שברשותכם בעת שימוש בהתקנה של קובץ ה-iOS 11. הקבצים של העדכון המלא זמינים בשרתים של אפל. ההתקנה היא על אחריות המשתמש בלבד.


**עדכון: עקב סדר הגודל של ההדלפה, אפל חסמה את האפשרות להשלמת ההתקנה. נעדכן במידה וזה ישתנה.

[feed url=”https://www.theverifier.co.il/” number=”2″]

בשעות האחרונות הצליחו מספר אתרים לשים את ידם על קובץ ההתקנה של עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 11 בגרסת ה-GM, הכוונה לגרסה המלאה שזאת תשוחרר למפתחים ביום שלישי הקרוב, ולכלל המשתמשים בתאריך ה-22 בספטמבר. העדכון החדש כולל למעלה מ-100 פיצ’רים חדשים, רקעים חדשים, כמו לוח בקרה חדש עם קיצורים ועד לאייקונים חדשים ושלל חידושים. סקירה מלאה של מערכת ההפעלה ה-iOS 11 תעלה באתר בימים הקרובים. עד אז, למי מכם שנמצא על iOS 10 ומעלה, יכול כבר עכשיו לעדכן לגרסה החדשה. אך שוב זכרו, אין לדעת האם באמת מדובר בגרסה הסופית מצד אפל, אך מנגד, הקבצים זמינים בשרתי החברה לציבור הרחב. העדכון עצמו לא יופיע עדכון דרך האוויר עד לתאריך ה-22 בספטמבר, לכן חשוב לזכור כי האחריות היא על המשתמש בלבד.

להורדה: מערכת ההפעלה ה-iOS 11 GM עבור האייפון אייפד והאייפוד טאץ’

אייפונים:

אייפדים:

אייפוד טאץ’:

אלו הם הקבצים הרשמיים של עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 11 GM אשר זמינים בשרתים של אפל. האם מדובר בטעות אנוש או בטעות מכוונת? מה שכן, מהרו להוריד ולשמור את הקובץ עבור מכשיר ה-iOS שברשותכם ושמרו אותו על מחשבכם. אל תשכוח לעדכן לגרסה החדישה ביותר של iTunes.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra