גאדג'טים ומימון המונים

שיאומי מציגה את Mi Note 2 ו- Mi Mix

שיאומי הסינית הציגה שני מכשירים חדשים, Mi Note 2 ו- Mi Mix, כאשר לאחד מהם כמעט ואין מסגרת בכלל.

Mi Note 2

המכשיר החדש בסדרת הNote של שיאומי מציג מסך AMOLED בגודל 5.7″ ברזולוצייה של 1080×1920. הוא אחד המכשירים הבודדים עד כה שמריצים את מעבד הSnapdragon 821 של קוואלקום ומלווה ב4GB RAM בגרסה הבסיסית עם איחסון של 64GB ומגיע עד ל6GB בגרסת האחסון הגבוהה של 128GB. המצלמה הראשית מצויידת בלא פחות מ22.5 מ”פ עם פלאש לד כפול ויכולת צילום וידאו שמגיעה עד ל 2160p ב30 פריימים לשנייה. המצלמה הקדמית צנועה יותר ומחזיקה רק 8 מ”פ.

למכשיר כל הקישוריות והחיישנים הנפוצים במרבית המכשירים כיום, ביניהם גם חיישן טביעת אצבע הממוקם בכפתור הבית.  סוללת המכשיר היא 4070mAh עם היכולת להטען ל83% ב30 דקות, באמצעות חיבור USB-C.
המכשיר שוקל 166 גרם בלבד בעובי של 7.6 מ”מ ומציע את האפשרות לסים כפול.

Mi Mix

האח הגדול והיותר “קונספטי” מגיע עם מסך IPS LCD בגודל 6.4″ מקצה לקצה, כמעט ללא שוליים. רזולוציית המסך דומה לזו של הNote 2.  גם הMix מריץ את מעבד ה-Snapdragon 821 אך הוא מלווה ב4GB RAM לתצורת האיחסון 128GB ומגיע עד ל6GB לתצורת האחסון 256GB.
מצלמת המכשיר חלשה יותר מזו של ה-Note 2 ומגיעה “רק” ל16 מ”פ, כאשר רזולוציית הוידאו דומה בשניהם. המצלמה הקדמית “נחותה” יותר גם היא ומגיעה ל5 מ”פ.  גם פה תמצאו את כל הקישוריות הנדרשות ויכולת הטעינה הדומה ב-Note 2 באמצעות USB-C אך עבור סוללה קטנה יותר של 4400mAh.
גם הMix מציע את האפשרות לסים כפול במכשיר.

על הנייר, מפרט הMix נראה נמוך יותר מזה של ה-Note 2 אך נראה כי שני המכשירים בעצם מאוזנים הן בדרישת החשמל הדרושה לכל הרכיבים המרכיבים אותם.

ה-Note 2 יהיה זמין בנובמבר לכלל העולם בעוד שה-Mix ככל הנראה יישאר בגבולות סין בלבד.
ה-Mix צפוי לעלות $766.13 לגרסת ה4GB RAM לעומת ה-Note 2 שתעלה 410$ לגרסה ההתחלתית.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close