שיאומי מציגה את Mi Note 2 ו- Mi Mix

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

שיאומי הסינית הציגה שני מכשירים חדשים, Mi Note 2 ו- Mi Mix, כאשר לאחד מהם כמעט ואין מסגרת בכלל.

מעבר מהיר

Mi Note 2

המכשיר החדש בסדרת הNote של שיאומי מציג מסך AMOLED בגודל 5.7″ ברזולוצייה של 1080×1920. הוא אחד המכשירים הבודדים עד כה שמריצים את מעבד הSnapdragon 821 של קוואלקום ומלווה ב4GB RAM בגרסה הבסיסית עם איחסון של 64GB ומגיע עד ל6GB בגרסת האחסון הגבוהה של 128GB. המצלמה הראשית מצויידת בלא פחות מ22.5 מ”פ עם פלאש לד כפול ויכולת צילום וידאו שמגיעה עד ל 2160p ב30 פריימים לשנייה. המצלמה הקדמית צנועה יותר ומחזיקה רק 8 מ”פ.

למכשיר כל הקישוריות והחיישנים הנפוצים במרבית המכשירים כיום, ביניהם גם חיישן טביעת אצבע הממוקם בכפתור הבית.  סוללת המכשיר היא 4070mAh עם היכולת להטען ל83% ב30 דקות, באמצעות חיבור USB-C.
המכשיר שוקל 166 גרם בלבד בעובי של 7.6 מ”מ ומציע את האפשרות לסים כפול.

Mi Mix

האח הגדול והיותר “קונספטי” מגיע עם מסך IPS LCD בגודל 6.4″ מקצה לקצה, כמעט ללא שוליים. רזולוציית המסך דומה לזו של הNote 2.  גם הMix מריץ את מעבד ה-Snapdragon 821 אך הוא מלווה ב4GB RAM לתצורת האיחסון 128GB ומגיע עד ל6GB לתצורת האחסון 256GB.
מצלמת המכשיר חלשה יותר מזו של ה-Note 2 ומגיעה “רק” ל16 מ”פ, כאשר רזולוציית הוידאו דומה בשניהם. המצלמה הקדמית “נחותה” יותר גם היא ומגיעה ל5 מ”פ.  גם פה תמצאו את כל הקישוריות הנדרשות ויכולת הטעינה הדומה ב-Note 2 באמצעות USB-C אך עבור סוללה קטנה יותר של 4400mAh.
גם הMix מציע את האפשרות לסים כפול במכשיר.

על הנייר, מפרט הMix נראה נמוך יותר מזה של ה-Note 2 אך נראה כי שני המכשירים בעצם מאוזנים הן בדרישת החשמל הדרושה לכל הרכיבים המרכיבים אותם.

ה-Note 2 יהיה זמין בנובמבר לכלל העולם בעוד שה-Mix ככל הנראה יישאר בגבולות סין בלבד.
ה-Mix צפוי לעלות $766.13 לגרסת ה4GB RAM לעומת ה-Note 2 שתעלה 410$ לגרסה ההתחלתית.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch