הצצה ראשונה: כך נראה ממשק המשתמש בעברית ב-Xbox; זמינות בסוף השנה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מאז השיקה חברת מיקרוסופוט (Microsoft) את קונסולת המשחקים האקסבוקס (Xbox), רבים מהמשתמשים דוברי העברית גילו ששפת האם שלהם לא היתה חלק מאפשרויות הבחירה של ממשק המשתמש, אך כל זה עומד להשתנות יחד עם עדכון הסתיו לקונסולה, אשר עתיד לצאת בחודשים הקרובים לכלל המשתמשים.

ב-7 בנובמבר ה-Xbox One X בחנויות \ צילום: מיקרוסופט

כחלק מקהילת הפיתוח שנקראת ה-Xbox Insiders, אנו ב-The Verifier קיבלנו הצצה ראשונה לעדכון הסתיו אשר סוף סוף יכלול את ממשק המשתמש בשפה העברית, לצד ממשק משתמש חדש ורענן. על פי מיקרוסופט, העדכון צפוי לצאת לגרסאות ה-Xbox One, Xbox One S וגם ה-Xbox One X – אשר צפוי להגיע אל החנויות בתאריך ה-7 בנובמבר, אז צפוייה מיקרוסופט לשחרר את העדכון לכלל המשתמשים.

בחירה בעברית או ערבית – בקרוב באקסבוקס \ צילום: אבי דוד The Verifier

לבעלי קונסולת המשחקים האקסבוקס, במיקרוסופט עובדים במרץ על העדכון הבא שיכלול לא מעט פיצ’רים חדשים ביניהם: אפשרות לעריכת מסך הבית – משתמשים יוכלו לערוך את ה”לבנים” ולשלב בעמוד הראשי את הדברים שמעניינים אותם, כגון: הוספת אנשים, משחקים, אפליקציות ועוד. בנוסף ניתן יהיה לסדר את סדר האריחים בסדר עולה ויורד. לא רק, עם המדריך (לחיצה על כפתור ה-X) תפתח למשתמש תפריט חדש אשר כולל קיצורים לדברים שהמשתמשים עושים בהם הכי הרבה שימוש בזמן משחק, או בזמן ניווט.

רק לא מזמן חשף דניס ויטצ’בסקי כתב ידיעות אחרונות בראיון עם סגן נשיא מיקרוסופט, מייק ירבה, כי החברה מתכוונת לשלב את ממשק השפה בעברית וערבית (תמיכה בשפות מימין לשמאל RTL) בעדכון הסתיו הקרוב. מאז אותו פרסום, אנו ב-The Verifier קיבלנו הצצה ראשונה עבור ממשק המשתמש בשפה העברית לאקסבוקס.

ומה עם ה-PS4 אתם שואלים? לסוני עדיין אין תשובה למיקרוסופט, שזאת תוציא את השפה העברית לפניה. האם זה יעלה למיקרוסופט את המכירות בישראל? נדע לקראת סוף השנה.

צפו בממשק המשתמש החדש בשפה העברית:

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra