גאדג'טים ומימון המונים

שיאומי מציגה: מפיות נייר מבמבוק

נכון שרובנו מכירים את שיאומי הסינית ממכשירי הסלולר, הטלוויזיות החכמות ואפילו נתבי האינטרנט המתקדמים, אך לענקית הסינית, שחולשת היום כמעט על כל תחום אפשרי, יש חברת בת בשם MiJia אשר אוספת תחתיה את כל שאר המוצרים שלא הזכרתי למעלה – ביניהם גם מפיות נייר מבמבוק המיוצרות על ידי חברת Wuro.

כחלק פלטפורמת מימון ההמונים של חברת הבת, הקהילה מקפידה להעלות רעיונות שהיא חושבת שענקית הייצור צריכה לשווק לקהל הרחב, והפעם – מפיות נייר (טישו) העשוי מצמח הבמבוק.  הייחוד במפיות הללו הוא החוזק שלהם, יכולת הספיגה המוגברת של עד פי 4 ממפיות רגילות ויותר מכל, אנטי בקטריאליות.

צמח הבמבוק מכיל חומר הייחודי המונע ממנו להרקב, ולכן שילוב הסיבים שלו במפיות החדשות דוחה את הבקטריות שלרוב מתעקשות להשאר במקום הנוח הזה – כל בקטריה או חיידק שינסו לשרוד על המפית, ייכחדו בתוך יממה. בנוסף לשילוב היכולות הפרודוקטיביות המדהימות של הבמבוק בפריט פשוט כל כך כמו מפיות, הן גם נעימות למגע.

לאחר שקיבלו את אישור ה-FDA האמריקאי וגם את מקבילו האירופאי, חוקרים שבדקו את אותן מפיות הוכיחו כי בעזרתן ניתן להרחיק 98.78 אחוז מחיידקי סטפילוקוקוס ו-99.35 אחוזים של חיידקי אי-קולי.

צבע המפיות שונה מהצבע הלבן והמוכר מאחר והן לא מולבנות באותה שיטה, וזהו אכן הצבע המקורי שלהם. המפיות ניתנות למיחזור פשוט על ידי רחיצה במכונת הכביסה ותלייה לייבוש, מה שגם חוסך ברכישה של כמויות מהמפיות הרגילות, ומשפיע לטובה גם על הסביבה.

חברת MiJia הוקמה במרץ 2016 במטרה לאחד תחתיה את כל מוצרי חברת שיאומי שאינם נכלליים בקטגוריות שבראש הכתבה, ולעיתים אף מיוצרים על ידי גורם צד שלישי. כך למשל תוכלו למצוא את מטהרי האויר של החברה, עציצים חכמים וגם את המפיות הללו.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close