יוטיוב משיקה עיצוב חדש ומוסיפה פיצ’רים לדסקטופ ומובייל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

במקרה ולא שמתם לב, פלטפורמת הוידאו הענקית יוטיוב השיקה עיצוב ויזואלי חדש ורענן לצד פיצ’רים, שיפור חוויית המשתמש ואף שינוי הלוגו המוכר.

הלוגו

בלוגו החדש יוטיוב מבטאת את האופן בו השירות שלה השתנה והיא כבר לא עוד “מחסן” של שירים וסרטים קצר, אלא שירות הזרמת תוכן שהולך ומתפתח ולכן, הצבע האדום עבר ממילת הTube אל צד הלוגו, מדגיש את אייקון הניגון המוכר – Play ומשאיר את המילה Youtube בעיצוב לבן ונקי לצד פונט חדש.

ממשק הדסקטופ

אך הלבן לא עוצר שם. בפעם הבאה שתבקרו בפלטפורמת הוידאו הפופולרית תשימו לב שהעיצוב הכללי איבד הרבה מהצבע האדום הסימבולי לטובת אותו לבן ומעוצב בהשראת אסתטיקת ה-Material Design של גוגל, נותן יותר מקום לסרטונים נוספים בתצוגה הראשית.
לחובבי הקסטומיזציה, יוטיוב עכשיו גם מאפשרת לכם לבחור גם ב-Dark Mode לצפייה נוחה יותר.

[tie_full_img][/tie_full_img]

גם במובייל

השינוי העיצובי גולש גם לאפליקציית המוביל של השירות (אם עוד לא השתנה לכם העיצוב, מחכה לכם עדכון בחנות), מותיר את הצבע האדום מאחור וכולל ביצועים טובים יותר.  פיצ’ר נוסף שמגיע לאפליקציה הסלולרית הוא התאמת הוידאו למסך, כך שכאשר תצפו בוידאו מאונך לא תצטרכו לראות את הפסים השחורים והמעצבנים בצידי הוידאו. לצערנו הפיצ’ר האחרון יצטרף בהמשך הדרך ולא ישולב כרגע בעדכון העיצובי הזמין בחנות האפליקציות.

מסך מלא במאונך | מקור תמונה: צילום מסך

בנוסף, יוטיוב תשלב גם מגוון אופציות חדשות במובייל כמו להריץ קדימה ואחורה על ידי הקשות כפולות על המסך, להאיץ או להאט סרטונים ועוד.

אהבתם את העיצוב החדש? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra