כל הפרטים על הרכישה המוקדמת של ה-Galaxy Note 8 בישראל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

48 שעות אחרי ההכרזה על המכשיר החדש, היבואנים והמשווקים המורשים בישראל כבר מציעים את הGalaxy Note 8 לרכישה מוקדמת.  המכשיר צפוי להיות היקר ביותר בתולדות מכשירי סמסונג בישראל ובעולם כאשר כבר בארה”ב הוא מתומחר למעלה מ-900 דולרים.

ההצעה הרשמית

סאני, יבואנית מכשירי המובייל של סמסונג בישראל, פתחה את ההרשמה המוקדמת באתר הרשמי שלה כאשר תמורת מקדמה של 199 שקלים תשמרו על הזכות להיות בין הראשונים להחזיק במכשיר הנכסף.  נוסף לכך, סמסונג יודעת שכאשר הלקוח מקבל ערכת אביזרים נלווים, הוא מרגיש טוב יותר עם הסכום שהוא מוציא על מכשיר סלולרי, וגם סאני מצרפת את הערכה הרשמית של סמסונג, הכוללת מעמד טעינה אלחוטי, מטען מהיר לרכב, כיסוי אחורי מקורי וכרטיס זיכרון של 128 ג’יגה-בייט. העלות המוערכת של אביזרים עומדת על 700 שקלים. את אותה הצעה בדיוק תוכלו למצוא גם בחנויות באג.
אצל מפעילות הסלולר המובילות, כמו סלקום ופלאפון, תוכלו למצוא הצעה זהה אך ללא דמי המקדמה.

[tie_full_img][/tie_full_img]

נותנים לכם קצת יותר

גם ברשת חנויות מחסני חשמל ו-Bestmobile פתחו הרשמה מוקדמת עבור המכשיר ונראה כי הם מוכנים להציע קצת יותר.  שתי הרשתות גם הן דורשות מקדמה על סך 200 שקלים אך חבילת האביזרים שהן מציעות קצת יותר רחבה.
אצל שתי הרשתות תקבלו את חבילת האביזרים הבסיסית, בנוסף למשקפי VR + שלט, ומעמד סטריאופוני HY-566 HYPE (כאשר אצל Bestmobile החליפו את האחרון בשם “רמקול בלוטות’ “).

אין ספק שמפעילות ומשווקים נוספים יחלו גם הם לשווק את המכשיר החדש תחת אותם תנאים, כאשר המכשיר עצמו צפוי להמכר במחירים הנעים בין 3,750 ל-4,500 בהתאם לנפחי האיחסון.
לקראת התחלת המכירה בישראל נדווח לכם על המחירים העדכניים היישר ממסיבת העיתונאים. מוזמנים להמשיך לעקוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch