הסטטוס של וואטסאפ מגיע גם לגרסת ה-Web; מה הסטורי שלכם?

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם אתם מעלים את הסטורי שלכם בכל רשת חברתית אפשרית כמו אינסטגרם, פייסבוק וסנאפצ’אט, אז כדאי שתדעו שגם לוואטסאפ יש אפשרות להעלות את הסטורי שלכם. אך בוואטסאפ לא קוראים לשרות “סטורי”, אלא סטטוס. כזכור, ניתן היה לעדכן סטטוס שבו היה נראה למשתמשים במשך 24 שעות. לאחר מכן, הסטטוס היה נמחק.

מאז, הספיקה האפליקציה הפופולרית וואטסאפ, להפוך את הפיצ’ר למעין סטורי. מה שהחברה עשתה, פשוט שדרגה את הסטטוס שזמין לצפייה למשך יממה, ולאחר מכן נעלם. יחד עם השקת השרות היום (שלישי) למשתמשי הוואטסאפ בגרסת ה-Web (האינטרנטית, דרך הדפדפן), החברה מעדכנת את האפליקציה עבור משתמשי ה-iOS, שמאפשרת החל מהיום הגדרות אבטחה חדשות, למי אנו מעוניינים להציג את הסטטוס שלנו, לכמה זמן, והאם הוא יהיה אפילו ציבורי.

גלריה: הצצה ראשונה לפיצ’ר הסטטוס בוואטסאפ Web

בנוסף, בימים אלו עובדת החברה על פיצ’ר חדש אשר יאפשר למשתמשים להעביר כסף אחד אל השני ישירות בתוך האפליקציה. עוד לא ברור כיצד ואיך הפיצ’ר הנ”ל יעבוד, אך אנו יודעים לומר כי החברה תעשה שימוש בתשתית של האם הגדולה, פייסבוק. אשר מספקת את הפיצ’ר הנ”ל אשר קיים לא מעט זמן באפליקציית המסרים שלה, הפייסבוק מסנג’ר. אנו כמובן נעדכן בעת העדכון של התמיכה בהעברת תשלומים.

אם אתם משתמשים בפיצ’ר הסטורי שלכם באחת מהרשתות החברתיות הפופולריות, מעתה אתם יכולים לעדכן את אותו הסטורי, גם בוואטסאפ. עם למעלה מ-1 מיליארד משתמשים חודשיים וקרוב ל-300 מיליון משתמשים יומיים, וואטסאפ מנסה להיכנס לזירה של הגדולים ומשלבת פיצ’רים מוכרים. האם תעלו את הסטטוס שלכם גם באפליקציית הוואטסאפ? שתפו אותנו בתגובות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra