שמועה: רגע לפני ההכרזה גוגל בחרה בשם “Orellete” עבור Android O

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בשעות האחרונות מסתובבת לה שמועה ברשת כי חברת גוגל לבסוף בחרה את השם הסופי של עדכון ה-Android O בגרסה 8.0. כולנו לאורך הדרך חשבנו שמדובר בשיתוף פעולה יחד עם ייצרנית העוגיות העולמית אוראו (Oreo), אך רגע לפני ההכרזה נראה כי בגוגל בוחרים דווקא בשם אחר עבור מערכת ההפעלה שלה, ה-Android O, או בשמה המתוק – “Orellete”.

צילום: וויקיפדיה

אז רגע, מה זה “Orellete”? כמו בכל עדכון של גוגל עבור מערכת ההפעלה האנדרואיד, גם השנה גוגל בוחרת בשם מתוק עבור העדכון החדש. כזכור, נוגט היה השם עבור Android 7. השם Orellete מייצג ממתק קטלאני אשר לרוב מוגש בחתונות במגזרים שונים. לא ברור למה בגוגל בחרו בשם הנ”ל עבור מערכת ההפעלה, אבל אולי האם יש קשר לאירועים שקרו בברצלונה בימים האחרונים? אנו תוהים.

https://twitter.com/CliffWade/status/899312970790035456

מי שהדליף את המידע הנ”ל הוא מנהל קשרי לקוחות של נובה לאנצ’ר קליף וואיד, אשר מי שדיווח לו על השם הוא מקור קרוב לצלחת אשר אינו מעוניין להחשף. אז האם השמועה אכן נכונה? את כל התשובות לכך נדע בעוד מספר שעות, באירוע חגגי שתחגוג גוגל בניו יורק, ובו החברה תכריז על השם הסופי ואז נדע כולנו, האם מדובר בעוגיית ה-Oreo או במאכל הקטלאני ה-Orellete.

אנחנו ב-The Verifier נדווח ישירות לאחר הכרזת השם המלא כאן באתר. אז מה אתם חושבים?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra