אפל עובדת עם ייצרניות על ייצור אביזרים באמצעות חיבור ה-Smart Connector

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מאז השיקה אפל את גרסת האייפד פרו לפני כשנתיים, הציגה החברה חיבור חדש (בנוסף לחיבור הלייטינג הקיים) שנקרא ה-Smart Connector. אותו חיבור בעל 3 נקודות אשר מאפשר למגנט אליו אביזר ובעזרתו לבצע פעולות יחד עם האייפד, כמו מקלדת חכמה ועוד.

אך מאז השיקה חברת אפל את האייפד פרו עם חיבור ה-Smart Connector, לא שמענו על אביזרים מלהיבים אשר באמת עושים שימוש בחיבור החכם. למה בעצם? מכיוון שרוב הייצרניות מייצרות מוצרים שבדרך כלל מגיעים עם טכנולוגיה הבלוטות’ (Bluetooth). חיבור שמאפשר להתממשק לכל מכשיר תומך, כמו סמארטפון או טאבלט או אפילו לחבר מקלדת מבוססת בלוטות’ ישירות אל המחשב האישי. מנגד, אביזר מבוסס Smart Connector אינו מצריך מהמשתמש לבצע הטענה לאביזר, מכיוון שהאייפד עצמו חזק מספיק כדי לספק את האנרגיה במקרה הנ”ל. לעומת זאת, חיבור באמצעות בלוטות’ יחייב אתכם לבצע הטענה לאביזר באמצעות כבל וחיבור שונה משל האייפד.

צילום: אפל

נראה כי באפל לא מתכוונים לזנוח את החיבור החכם ה-Smart Connector, וזאת עובדת בצמוד עם שותפי הייצור שלה בשבועות האחרונים על מנת להאיץ את הייצור של אותם אביזרים עם החיבור החכם אשר יותאמו במלואם לעבוד עם כלל מכשירי האייפד פרו התומכים בחיבור.

רק לאחרונה השיקה אפל את האייפד פרו החדש עם מסך בגודל 10.5′ אינץ’ עם החיבור החכם ומקלדת חכמה חדשה אשר הותאמה במלואה גם לגודל המסך החדש ואף אפל חידשה את המקלדת עם מקשים נוחים ואינטואטיבים יותר.

ומה לגבי המחיר? תשפטו בעצמכם:

  • עבור ה-iPad Pro עם מסך בגודל 12.9 אינץ’, המקלדת החכמה תעלה לכם $169
  • עבור ה-iPad Pro עם מסך בגודל 10.9 אינץ’, המקלדת החכמה החדשה תעלה לכם $159
  • עבור ה-iPad Pro עם מסך בגודל 9.7 אינץ’, המקלדת החכמה תעלה לכם $149

לאחר שרכשתם אייפד חדש, האם הייתם רוכשים את המקלדת החכמה בעלות שכזו, או שהייתם מחפשים פיתרון אחר כמו מקלדת מייצרניות אחרות שהן לא אפל, במחיר אלטרנטיבי? שתפו אותנו בתגובות >>> 

אנחנו כמובן נשתף ונעדכן בעת יציאה של אביזרים חדשים אשר יושקו בחודשים הקרובים כאן באתר ואף נעלה כאן מספר סיקורים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *