פתחו את היומנים: חברת LG תחשוף את ה-V30 ב-31 באוגוסט

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

תערוכת המדיה הבידורית ה-IFA 2017 תערך גם השנה בעיר ברלין, ומי שתפתח את התערוכה ממש יממה לפני, היא לא אחרת מאשר חברת LG אשר מעוניינת לקחת השנה את אור הזרקורים ושם תציג החברה לראשונה את מכשיר הדגל ה-V30 אשר יגיע עם עיצוב בדומה לזה של ה-G6 עם מסך ביחס של 18:9. גודל המסך או החידושים בו אינם ידועים לעת עתה.

אך מה אנחנו כן יודעים? ב-LG מבטלים את המסך העליון הנוסף אשר שולב לראשונה ב-V10 והמשיך את דרכו ב-V20. אך השנה נראה כי ב-LG הופכים את הטכנולוגיה והמסך העליון במכשיר יוחלף בתור “מסך צף” אשר יציג למשתמש פרטים בדומה בעבר. כמו התראות, קיצורי דרך לאפליקציות ועוד.

בוידאו שהעולה על ידי LG עצמה לרשת, הציגה החברה את המכשיר והדליפה (בכוונה?) את ה-V30. לצערנו הוידאו אינו באוויר יותר, אך תמונות מתוך הוידאו נתפסו על ידי אתר Droid Life, בהן ניתן לראות את עיצוב המכשיר ואת המצלמות בגב ובקדמת המכשיר. גם השנה מבטיחים ב-LG כי מכשיר הפרימיום שלה ה-V30 יביא עימו איכות צילום בסטילס ווידאו שתרם נראו.

צפו בתמונות: כך נראה מכשיר הפרימיום ה-LG V30

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *