גיימינג

אטארי בדרך להשיק קונסולת משחקים חדשה? צפו בטיזר

לאחר שנים של שקט, Atari בדרך להשיק קונסולת משחקים חדשה, האם יש למיקרוסופט וסוני הצורך לפחד?

חברת אטארי היתה ייצרנית המשחקים והקונסולה הגדולה בעולם בשנות ה-70 וה-80, אז בתחילת שנות ה-90, הגיחו לעולם סגה והמגה סון, למי שזוכר. באותן שנים, איבדה אטארי את החלק שלה בעולם הגיימינג ומאז כמעט ונעלמה מהעולם, ואף עברה פשיטת רגל בשנת 2013. מאז, החברה התחילה מאפס, וזאת החלה להשיק את המשחקים שלה למחשבי ה-PC ועם אימולטורים בפלטפורמות המובייל המובילות, שמאז הצליחה החברה להשיג מעט מאשבים.

לאחר שנים ארוכות של שקט, שחררה חברת המשחקים אטארי (Atari) טיזר וידאו ראשון קצר ובו החברה נותנת הצצה ראשונה לקונסולת המשחקים החדשה שלה ה-Ataribox. בתחילה, אף אחד לא ידע במה מדובר ומהיכן הגיע לו הוידאו, אך לאחר ברור, מנכ״ל החברה אכן אישר כי החברה עבדה בשנים האחרונות על קונסולת משחקים חדשה אשר תקרא Ataribox.

בטעם של פעם: האטארי המקורי / מקור: zenbyte

הוידאו הקצר אינו מספק מידע טכני או פרטים נוספים על קונסולת המשחקים. אך בוידאו אכן ניתן לראות כי החברה תעשה שימוש בחומרים שונים כמו עץ שעשתה בו שימוש בקונסולה הישנה שלה, וזאת שונה משאר הייצרניות, בוידאו רואים כי קונסולת המשחקים ה-Ataribox תגיע עם עיצוב יוקרתי, ונראה כי בחברה מעוניינים לחזור לשוק ולנסות ולקחת חלק מהעוגה של מיקרוסופט עם ה-Xbox והפלייסטיישן של סוני. האם תצליח החברה היכן שנכשלה והאם יש בכלל מקום לעוד ייצרנית משחקים בשוק? את זה כמובן, נגלה בהמשך. כמובן, ברגע שנקבל מידע נוסף אודות קונסולת המשחקים ה-Ataribox, נעדכן.

צפו בוידאו: אטארי בדרך חזרה לשוק הגיימינג, הכירו את ה-Ataribox

מקור
Ataribox
תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close