אטארי בדרך להשיק קונסולת משחקים חדשה? צפו בטיזר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אטארי היתה ייצרנית המשחקים והקונסולה הגדולה בעולם בשנות ה-70 וה-80, אז בתחילת שנות ה-90, הגיחו לעולם סגה והמגה סון, למי שזוכר. באותן שנים, איבדה אטארי את החלק שלה בעולם הגיימינג ומאז כמעט ונעלמה מהעולם, ואף עברה פשיטת רגל בשנת 2013. מאז, החברה התחילה מאפס, וזאת החלה להשיק את המשחקים שלה למחשבי ה-PC ועם אימולטורים בפלטפורמות המובייל המובילות, שמאז הצליחה החברה להשיג מעט מאשבים.

לאחר שנים ארוכות של שקט, שחררה חברת המשחקים אטארי (Atari) טיזר וידאו ראשון קצר ובו החברה נותנת הצצה ראשונה לקונסולת המשחקים החדשה שלה ה-Ataribox. בתחילה, אף אחד לא ידע במה מדובר ומהיכן הגיע לו הוידאו, אך לאחר ברור, מנכ״ל החברה אכן אישר כי החברה עבדה בשנים האחרונות על קונסולת משחקים חדשה אשר תקרא Ataribox.

בטעם של פעם: האטארי המקורי / מקור: zenbyte

הוידאו הקצר אינו מספק מידע טכני או פרטים נוספים על קונסולת המשחקים. אך בוידאו אכן ניתן לראות כי החברה תעשה שימוש בחומרים שונים כמו עץ שעשתה בו שימוש בקונסולה הישנה שלה, וזאת שונה משאר הייצרניות, בוידאו רואים כי קונסולת המשחקים ה-Ataribox תגיע עם עיצוב יוקרתי, ונראה כי בחברה מעוניינים לחזור לשוק ולנסות ולקחת חלק מהעוגה של מיקרוסופט עם ה-Xbox והפלייסטיישן של סוני. האם תצליח החברה היכן שנכשלה והאם יש בכלל מקום לעוד ייצרנית משחקים בשוק? את זה כמובן, נגלה בהמשך. כמובן, ברגע שנקבל מידע נוסף אודות קונסולת המשחקים ה-Ataribox, נעדכן.

צפו בוידאו: אטארי בדרך חזרה לשוק הגיימינג, הכירו את ה-Ataribox

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *